W sobotę 17 listopada 2018 r. na boisku w Czernicy o godz 13 00, odbędzie się półfinał Pucharu Polski Podokręgu Racibórz. GKS Dąb Gaszowice w derbach Gminy Gaszowice, zmierzy się z Zameczkiem Czernica. Wszystkich kibiców na ostatni mecz jesieni serdecznie zapraszamy.

GKS Tychy II - GKS Dąb Gaszowice 4:2 (0:1)
 
Bramki dla Gaszowic: Kraśniewski, Kravets
 
Skład Gaszowic: Lichoń - Mazur, Orzeł, Szczurek, Krzysztof Sikora - Szymura (60' Niećko), Elias (80' Smołka), Reguła, Kraśniewski (68' Kamil Sikora) - Stebel, Szewczyk (60' Kravets)
 
Niestety przegrywamy mecz w Tychach, z mocno naszpikowanym składem zawodnikami pierwszej drużyny GKSu Tychy. Po pierwszych 45 minutach prowadziliśmy 1:0 po bramce Mariusza Kraśniewskiego i paru bardzo dobrych interwencjach Kuby Lichonia. W drugiej połowie na 2:2 wyrównał Maksym Kravets po świetnej akcji i dograniu Tomka Reguły. Szkoda też, kilku bardzo dobrych sytuacji bramkowych w całym meczu, których niewykorzystaliśmy. Za tydzień ostatni mecz jesieni, półfinał Pucharu Polski w Czernicy z Zameczkiem.

W ostatniej 15 kolejce rundy jesiennej Haiz IV ligi śląskiej GKS Dąb Gaszowice rozegra swoje spotkanie na boisku MOSIRu Tychy-Paprocany, gdzie swoje mecze rozgrywają rezerwy pierwszoligowego GKSu Tychy. Kameralne boisko MOSIRu Tychy, było bardzo szczęśliwe w czerwcu tego roku, gdy GKS Dąb Gaszowice w 29 kolejce poprzedniego sezonu wygrał tam 2:0 i praktycznie przypieczętował pozostanie w IV lidze. Jak będzie teraz ?, oby równie dobrze, gdyż punkty dla naszej drużyny są bezcenne. Mecz w Tychach rozpocznie się o godzinie 11 00 i będzie to jedyne niedzielne spotkanie w naszej grupie IV ligi, na które serdecznie kibiców GKSu Dębu Gaszowice zapraszamy.

GKS Dąb Gaszowice - KS Wilki Wilcza 4:3 (1:2)

Bramki dla Gaszowic:
Krzysztof Sikora 19' Mariusz Kraśniewski 51',71' Dominik Niećko 86'

Skład Gaszowic: Lichoń - Mazur, Orzeł, Szczurek, Krzysztof Sikora - Szymura (60' Niećko), Reguła, Elias, Kraśniewski (88' Kamil Sikora) - Stebel (92' Smołka), Szewczyk (60' Kravets)

Niezwykle emocjonujace widowisko obejrzeli dziś kibice na boisku w Piecach. Po 4 minutach gry, nasza drużyna przegrywała już 2:0, ale nawet tak szybkie dwa ciosy nie załamały naszych piłkarzy. W kolejnych minutach GKS Dąb Gaszowice ruszył do odrabiania strat i po 4 bramkach zaaplikowanych przeciwnikowi, nasza drużyna zasłużenie zdobyła 3 pkt.

Wielkie gratulacje Panowie !!!

W sobotę o godz 14 00 GKS Dąb Gaszowice w ramach 14 kolejki Haiz IV ligi śląskiej, podejmować będzie na boisku w Piecach, drużynę Wilki Wilcza. Będzie to bardzo istotny mecz dla układu tabeli i miejsc od 9-14. Sobotni mecz, będzie także ostatnim jesiennym spotkaniem ligowym, na naszym boisku. Na sobotni pojedynek naszej drużyny z Wilkami Wilcza, wszystkich kibiców serdecznie zapraszamy.