Podbeskidzie II Bielsko-Biała - GKS Dąb Gaszowice 1:0 (0:0)

1:0 Stanclik 90' rzut karny

Skład Gaszowic: Kuczera - Mazur, Orzeł, Kąkol, Kraśniewski - Stebel (90' Markiefka), Reguła, Elias, Szymura (33' Zdunek) - Szewczyk (77' Kamil Sikora) - Niećko (70' Kravets)

Festiwalem nieskuteczności naszych piłkarzy można nazwać dzisiejszy mecz w Bielsku-Białej. Jedynym plusem może być to, iż stwarzamy sobie wyśmienite sytuacje bramkowe, niestety dramatem jest tak ogromna nieskuteczność. Nawet miejscowi kibice nie potrafili dziś uwierzyć, iż w kilku niezwykle dogodnych sytuacjach, nie trafiliśmy do bramki Podbeskidzia. Stara piłkarska maksyma mówi, iż niewykorzystane sytuacje się mszczą i tak też było dzisiaj. W 90 minucie meczu, po kolejnej dogodnej, niewykorzystanej sytuacji naszej drużyny, piłkarze gospodarzy przeprowadzili skuteczny kontratak. Mirek Kuczera by zapobiec utracie bramki, musiał sfaulować w polu karnym piłkarza Podbeskidzia i gospodarze skutecznie wykorzystali rzut karny. W doliczonym czasie gry, kolejna wyśmienita sytacja dla naszej drużyny i kolejny raz nie trafiamy. Jeśli w kolejnych meczach nie poprawimy skuteczności, niezwykle ciężko będzie nam sie utrzymać w IV lidze.

TUTAJ FOTY ZAWODNIKÓW.

  

     1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   13   14   15   16 
 1  Odra Centrum Wodzisław Śląski        0-1                1-0      4-2     
 2  Dąb Gaszowice          2-2  2-1          3-1  1-1        2-2   
 3  Wilki Wilcza          0-1                2-1        6-2 
 4  LKS Bełk                2-2  2-0                 
 5  LKS Czaniec              2-0    1-1    1-1  1-0           
 6  Spójnia Landek   2-4                     1-0    0-0    3-1   
 7  GKS Radziechowy-Wieprz 1-2                   1-0          2-0     
 8  Bytomski Sport Bytom 0-1                   1-0            3-0   
 9  Drzewiarz Jasienica     3-1                       1-2  3-2     
 10  Beskid 09 Skoczów       3-1    0-5      2-3               1-0   
 11  Kuźnia Ustroń                                   
 12  Unia Racibórz 0-1            3-2        2-2              
 13  LKS Goczałkowice Zdrój       1-4  0-1                         3-3 
 14  MKS Lędziny                     1-4  1-1           4-3 
 15  Podbeskidzie II Bielsko-Biała     1-2                    3-1          
 16  GKS II Tychy             4-5  1-2        4-2            

 

RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
  Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Odra Centrum Wodzisław Śląski 6 15 5 0 1 9-4 2 0 1 5-3 3 0 0 4-1            
2.  Dąb Gaszowice 6 12 3 3 0 14-9 2 3 0 10-7 1 0 0 4-2            
3.  Wilki Wilcza 6 12 4 0 2 12-8 2 0 1 8-4 2 0 1 4-4            
4.  LKS Bełk 6 11 3 2 1 12-8 1 1 0 4-2 2 1 1 8-6            
5.  LKS Czaniec 6 11 3 2 1 7-4 2 2 0 5-2 1 0 1 2-2            
6.  Spójnia Landek 6 10 3 1 2 11-7 2 1 1 6-5 1 0 1 5-2            
7.  GKS Radziechowy-Wieprz 6 10 3 1 2 13-11 2 0 1 4-2 1 1 1 9-9            
8.  Bytomski Sport Bytom 6 10 3 1 2 7-5 2 0 1 4-1 1 1 1 3-4            
9.  Drzewiarz Jasienica 6 9 3 0 3 10-9 2 0 1 7-5 1 0 2 3-4            
10.  Beskid 09 Skoczów 6 7 2 1 3 8-13 2 0 2 6-9 0 1 1 2-4            
11.  Kuźnia Ustroń 6 5 1 2 3 7-7 0 0 0 0-0 1 2 3 7-7 1 1 0 1 0 2-2
12.  Unia Racibórz 6 5 1 2 3 9-12 1 1 1 5-5 0 1 2 4-7 1 1 0 1 0 2-2
13.  LKS Goczałkowice Zdrój 6 5 1 2 3 7-12 0 1 2 4-8 1 1 1 3-4            
14.  MKS Lędziny 6 4 1 1 4 10-17 1 1 1 6-8 0 0 3 4-9 1 3 1 0 0 4-3
15.  Podbeskidzie II Bielsko-Biała 6 4 1 1 4 7-12 1 0 1 4-3 0 1 3 3-9            
16.  GKS II Tychy 6 4 1 1 4 17-22 1 0 2 9-9 0 1 2 8-13 1 0 0 0 1 3-4

 

 

Kolejka 1 - 12-13 sierpnia
LKS Czaniec 1-0 Kuźnia Ustroń 12 sierpnia, 17:00 (100)
Spójnia Landek 3-1 Podbeskidzie II Bielsko-Biała 12 sierpnia, 17:00 (200)
Dąb Gaszowice 2-2 LKS Bełk 13 sierpnia, 17:00 (350)
Beskid 09 Skoczów 2-3 Drzewiarz Jasienica 12 sierpnia, 17:00 (200)
LKS Goczałkowice Zdrój 3-3 GKS II Tychy 12 sierpnia, 17:00 (300)
Bytomski Sport Bytom 0-1 Odra Centrum Wodzisław Śląski 12 sierpnia, 17:00 (700)
Wilki Wilcza 2-1 Unia Racibórz 12 sierpnia, 17:00 (100)
GKS Radziechowy-Wieprz 2-0 MKS Lędziny 12 sierpnia, 17:00 (100)
Kolejka 2 - 19-20 sierpnia
Unia Racibórz 3-2 GKS Radziechowy-Wieprz 19 sierpnia, 17:00 (150)
Odra Centrum Wodzisław Śląski 0-1 Wilki Wilcza 20 sierpnia, 18:00 (150)
GKS II Tychy 1-2 Bytomski Sport Bytom 19 sierpnia, 11:00 (250)
Drzewiarz Jasienica 1-2 LKS Goczałkowice Zdrój 19 sierpnia, 17:00 (150)
LKS Czaniec 2-0 Spójnia Landek 19 sierpnia, 17:00 (150)
MKS Lędziny 1-4 Kuźnia Ustroń 19 sierpnia, 17:00 (150)
Beskid 09 Skoczów 3-1 LKS Bełk 19 sierpnia, 17:00 (100)
Dąb Gaszowice 2-2 Podbeskidzie II Bielsko-Biała 19 sierpnia, 17:00 (200)
Kolejka 3 - 26-27 sierpnia
Spójnia Landek 1-0 Kuźnia Ustroń 26 sierpnia, 17:00 (150)
Dąb Gaszowice 2-1 LKS Czaniec 26 sierpnia, 17:00 (150)
Beskid 09 Skoczów 1-0 Podbeskidzie II Bielsko-Biała 26 sierpnia, 17:00 (100)
LKS Goczałkowice Zdrój 1-4 LKS Bełk 26 sierpnia, 17:00 (150)
Bytomski Sport Bytom 1-0 Drzewiarz Jasienica 26 sierpnia, 17:00 (300)
Wilki Wilcza 6-2 GKS II Tychy 26 sierpnia, 17:00 (150)
GKS Radziechowy-Wieprz 1-2 Odra Centrum Wodzisław Śląski 26 sierpnia, 17:00 (250)
MKS Lędziny 1-1 Unia Racibórz 26 sierpnia, 17:00 (100)
Kolejka 4 - 2-3 września
Odra Centrum Wodzisław Śląski 4-2 MKS Lędziny 3 września, 16:00 (150)
GKS II Tychy 4-5 GKS Radziechowy-Wieprz 2 września, 11:00 (100)
Drzewiarz Jasienica 3-1 Wilki Wilcza 2 września, 16:00 (100)
LKS Bełk 2-0 Bytomski Sport Bytom 3 września, 16:00 (300)
w Bytomiu; Bełk gospodarzem
Podbeskidzie II Bielsko-Biała 3-1 LKS Goczałkowice Zdrój 3 września, 16:00 (100)
LKS Czaniec 1-1 Beskid 09 Skoczów 2 września, 16:00 (150)
Spójnia Landek 2-4 Dąb Gaszowice 2 września, 16:00 (100)
Unia Racibórz 2-2 Kuźnia Ustroń 2 września, 16:00 (150)

 

 

Kolejka 5 - 9-10 września

Dąb Gaszowice 1-1 Kuźnia Ustroń 9 września, 16:00 (150)
Beskid 09 Skoczów 0-5 Spójnia Landek 9 września, 16:00 (150)
LKS Goczałkowice Zdrój 0-1 LKS Czaniec 9 września, 16:00 (150)
Bytomski Sport Bytom 3-0 Podbeskidzie II Bielsko-Biała 10 września, 16:00 (350)
Wilki Wilcza 0-1 LKS Bełk 9 września, 16:00 (250)
GKS Radziechowy-Wieprz 1-0 Drzewiarz Jasienica 9 września, 16:00 (150)
MKS Lędziny 4-3 GKS II Tychy 9 września, 16:00 (100)
Unia Racibórz 0-1 Odra Centrum Wodzisław Śląski 9 września, 16:00 (200)
Kolejka 6 - 16-17 września
GKS II Tychy 4-2 Unia Racibórz 16 września, 11:00
Drzewiarz Jasienica 3-2 MKS Lędziny 16 września, 16:00
LKS Bełk 2-2 GKS Radziechowy-Wieprz 16 września, 16:00
Podbeskidzie II Bielsko-Biała 1-2 Wilki Wilcza 17 września, 16:00
LKS Czaniec 1-1 Bytomski Sport Bytom 16 września, 16:00
Spójnia Landek 0-0 LKS Goczałkowice Zdrój 16 września, 16:00
Dąb Gaszowice 3-1 Beskid 09 Skoczów 16 września, 16:00
Odra Centrum Wodzisław Śląski 1-0 Kuźnia Ustroń 17 września, 16:00
 

 
Kolejka 7 - 23-24 września
Beskid 09 Skoczów - Kuźnia Ustroń  
LKS Goczałkowice Zdrój - Dąb Gaszowice  
Bytomski Sport Bytom - Spójnia Landek  
Wilki Wilcza - LKS Czaniec  
GKS Radziechowy-Wieprz - Podbeskidzie II Bielsko-Biała  
MKS Lędziny - LKS Bełk  
Unia Racibórz - Drzewiarz Jasienica  
Odra Centrum Wodzisław Śląski - GKS II Tychy  
Kolejka 8 - 30 września-1 października
Kuźnia Ustroń - GKS II Tychy  
Drzewiarz Jasienica - Odra Centrum Wodzisław Śląski  
LKS Bełk - Unia Racibórz  
Podbeskidzie II Bielsko-Biała - MKS Lędziny  
LKS Czaniec - GKS Radziechowy-Wieprz  
Spójnia Landek - Wilki Wilcza  
Dąb Gaszowice - Bytomski Sport Bytom  
Beskid 09 Skoczów - LKS Goczałkowice Zdrój  
Kolejka 9 - 7-8 października
LKS Goczałkowice Zdrój - Kuźnia Ustroń  
Bytomski Sport Bytom - Beskid 09 Skoczów  
Wilki Wilcza - Dąb Gaszowice  
GKS Radziechowy-Wieprz - Spójnia Landek  
MKS Lędziny - LKS Czaniec  
Unia Racibórz - Podbeskidzie II Bielsko-Biała  
Odra Centrum Wodzisław Śląski - LKS Bełk  
GKS II Tychy - Drzewiarz Jasienica  
Kolejka 10 - 14-15 października
Kuźnia Ustroń - Drzewiarz Jasienica  
LKS Bełk - GKS II Tychy  
Podbeskidzie II Bielsko-Biała - Odra Centrum Wodzisław Śląski  
LKS Czaniec - Unia Racibórz  
Spójnia Landek - MKS Lędziny  
Dąb Gaszowice - GKS Radziechowy-Wieprz  
Beskid 09 Skoczów - Wilki Wilcza  
LKS Goczałkowice Zdrój - Bytomski Sport Bytom  
Kolejka 11 - 21-22 października
Bytomski Sport Bytom - Kuźnia Ustroń  
Wilki Wilcza - LKS Goczałkowice Zdrój  
GKS Radziechowy-Wieprz - Beskid 09 Skoczów  
MKS Lędziny - Dąb Gaszowice  
Unia Racibórz - Spójnia Landek  
Odra Centrum Wodzisław Śląski - LKS Czaniec  
GKS II Tychy - Podbeskidzie II Bielsko-Biała  
Drzewiarz Jasienica - LKS Bełk  
Kolejka 12 - 28-29 października
Kuźnia Ustroń - LKS Bełk  
Podbeskidzie II Bielsko-Biała - Drzewiarz Jasienica  
LKS Czaniec - GKS II Tychy  
Spójnia Landek - Odra Centrum Wodzisław Śląski  
Dąb Gaszowice - Unia Racibórz  
Beskid 09 Skoczów - MKS Lędziny  
LKS Goczałkowice Zdrój - GKS Radziechowy-Wieprz  
Bytomski Sport Bytom - Wilki Wilcza  
Kolejka 13 - 4-5 listopada
Wilki Wilcza - Kuźnia Ustroń  
GKS Radziechowy-Wieprz - Bytomski Sport Bytom  
MKS Lędziny - LKS Goczałkowice Zdrój  
Unia Racibórz - Beskid 09 Skoczów  
Odra Centrum Wodzisław Śląski - Dąb Gaszowice  
GKS II Tychy - Spójnia Landek  
Drzewiarz Jasienica - LKS Czaniec  
LKS Bełk - Podbeskidzie II Bielsko-Biała  
Kolejka 14 - 11-12 listopada
Kuźnia Ustroń - Podbeskidzie II Bielsko-Biała  
LKS Czaniec - LKS Bełk  
Spójnia Landek - Drzewiarz Jasienica  
Dąb Gaszowice - GKS II Tychy  
Beskid 09 Skoczów - Odra Centrum Wodzisław Śląski  
LKS Goczałkowice Zdrój - Unia Racibórz  
Bytomski Sport Bytom - MKS Lędziny  
Wilki Wilcza - GKS Radziechowy-Wieprz  
Kolejka 15 - 18-19 listopada
GKS Radziechowy-Wieprz - Kuźnia Ustroń  
MKS Lędziny - Wilki Wilcza  
Unia Racibórz - Bytomski Sport Bytom  
Odra Centrum Wodzisław Śląski - LKS Goczałkowice Zdrój  
GKS II Tychy - Beskid 09 Skoczów  
Drzewiarz Jasienica - Dąb Gaszowice  
LKS Bełk - Spójnia Landek  
Podbeskidzie II Bielsko-Biała - LKS Czaniec  
Kolejka 16
Kuźnia Ustroń - LKS Czaniec  
Podbeskidzie II Bielsko-Biała - Spójnia Landek  
LKS Bełk - Dąb Gaszowice  
Drzewiarz Jasienica - Beskid 09 Skoczów  
GKS II Tychy - LKS Goczałkowice Zdrój  
Odra Centrum Wodzisław Śląski - Bytomski Sport Bytom  
Unia Racibórz - Wilki Wilcza  
MKS Lędziny - GKS Radziechowy-Wieprz  
Kolejka 17
Kuźnia Ustroń - MKS Lędziny  
LKS Bełk - Beskid 09 Skoczów  
Podbeskidzie II Bielsko-Biała - Dąb Gaszowice  
GKS Radziechowy-Wieprz - Unia Racibórz  
Wilki Wilcza - Odra Centrum Wodzisław Śląski  
Bytomski Sport Bytom - GKS II Tychy  
LKS Goczałkowice Zdrój - Drzewiarz Jasienica  
Spójnia Landek - LKS Czaniec  
Kolejka 18
Kuźnia Ustroń - Spójnia Landek  
LKS Czaniec - Dąb Gaszowice  
Podbeskidzie II Bielsko-Biała - Beskid 09 Skoczów  
LKS Bełk - LKS Goczałkowice Zdrój  
Drzewiarz Jasienica - Bytomski Sport Bytom  
GKS II Tychy - Wilki Wilcza  
Odra Centrum Wodzisław Śląski - GKS Radziechowy-Wieprz  
Unia Racibórz - MKS Lędziny  
Kolejka 19
Kuźnia Ustroń - Unia Racibórz  
MKS Lędziny - Odra Centrum Wodzisław Śląski  
GKS Radziechowy-Wieprz - GKS II Tychy  
Wilki Wilcza - Drzewiarz Jasienica  
Bytomski Sport Bytom - LKS Bełk  
LKS Goczałkowice Zdrój - Podbeskidzie II Bielsko-Biała  
Beskid 09 Skoczów - LKS Czaniec  
Dąb Gaszowice - Spójnia Landek  
Kolejka 20
Kuźnia Ustroń - Dąb Gaszowice  
Spójnia Landek - Beskid 09 Skoczów  
LKS Czaniec - LKS Goczałkowice Zdrój  
Podbeskidzie II Bielsko-Biała - Bytomski Sport Bytom  
LKS Bełk - Wilki Wilcza  
Drzewiarz Jasienica - GKS Radziechowy-Wieprz  
GKS II Tychy - MKS Lędziny  
Odra Centrum Wodzisław Śląski - Unia Racibórz  
Kolejka 21
Kuźnia Ustroń - Odra Centrum Wodzisław Śląski  
Unia Racibórz - GKS II Tychy  
MKS Lędziny - Drzewiarz Jasienica  
GKS Radziechowy-Wieprz - LKS Bełk  
Wilki Wilcza - Podbeskidzie II Bielsko-Biała  
Bytomski Sport Bytom - LKS Czaniec  
LKS Goczałkowice Zdrój - Spójnia Landek  
Beskid 09 Skoczów - Dąb Gaszowice  
Kolejka 22
Kuźnia Ustroń - Beskid 09 Skoczów  
Dąb Gaszowice - LKS Goczałkowice Zdrój  
Spójnia Landek - Bytomski Sport Bytom  
LKS Czaniec - Wilki Wilcza  
Podbeskidzie II Bielsko-Biała - GKS Radziechowy-Wieprz  
LKS Bełk - MKS Lędziny  
Drzewiarz Jasienica - Unia Racibórz  
GKS II Tychy - Odra Centrum Wodzisław Śląski  
Kolejka 23
GKS II Tychy - Kuźnia Ustroń  
Odra Centrum Wodzisław Śląski - Drzewiarz Jasienica  
Unia Racibórz - LKS Bełk  
MKS Lędziny - Podbeskidzie II Bielsko-Biała  
GKS Radziechowy-Wieprz - LKS Czaniec  
Wilki Wilcza - Spójnia Landek  
Bytomski Sport Bytom - Dąb Gaszowice  
LKS Goczałkowice Zdrój - Beskid 09 Skoczów  
Kolejka 24
Kuźnia Ustroń - LKS Goczałkowice Zdrój  
Beskid 09 Skoczów - Bytomski Sport Bytom  
Dąb Gaszowice - Wilki Wilcza  
Spójnia Landek - GKS Radziechowy-Wieprz  
LKS Czaniec - MKS Lędziny  
Podbeskidzie II Bielsko-Biała - Unia Racibórz  
LKS Bełk - Odra Centrum Wodzisław Śląski  
Drzewiarz Jasienica - GKS II Tychy  
Kolejka 25
Drzewiarz Jasienica - Kuźnia Ustroń  
GKS II Tychy - LKS Bełk  
Odra Centrum Wodzisław Śląski - Podbeskidzie II Bielsko-Biała  
Unia Racibórz - LKS Czaniec  
MKS Lędziny - Spójnia Landek  
GKS Radziechowy-Wieprz - Dąb Gaszowice  
Wilki Wilcza - Beskid 09 Skoczów  
Bytomski Sport Bytom - LKS Goczałkowice Zdrój  
Kolejka 26
Kuźnia Ustroń - Bytomski Sport Bytom  
LKS Goczałkowice Zdrój - Wilki Wilcza  
Beskid 09 Skoczów - GKS Radziechowy-Wieprz  
Dąb Gaszowice - MKS Lędziny  
Spójnia Landek - Unia Racibórz  
LKS Czaniec - Odra Centrum Wodzisław Śląski  
Podbeskidzie II Bielsko-Biała - GKS II Tychy  
LKS Bełk - Drzewiarz Jasienica  
Kolejka 27
LKS Bełk - Kuźnia Ustroń  
Drzewiarz Jasienica - Podbeskidzie II Bielsko-Biała  
GKS II Tychy - LKS Czaniec  
Odra Centrum Wodzisław Śląski - Spójnia Landek  
Unia Racibórz - Dąb Gaszowice  
MKS Lędziny - Beskid 09 Skoczów  
GKS Radziechowy-Wieprz - LKS Goczałkowice Zdrój  
Wilki Wilcza - Bytomski Sport Bytom  
Kolejka 28
Kuźnia Ustroń - Wilki Wilcza  
Bytomski Sport Bytom - GKS Radziechowy-Wieprz  
LKS Goczałkowice Zdrój - MKS Lędziny  
Beskid 09 Skoczów - Unia Racibórz  
Dąb Gaszowice - Odra Centrum Wodzisław Śląski  
Spójnia Landek - GKS II Tychy  
LKS Czaniec - Drzewiarz Jasienica  
Podbeskidzie II Bielsko-Biała - LKS Bełk  
Kolejka 29
Podbeskidzie II Bielsko-Biała - Kuźnia Ustroń  
LKS Bełk - LKS Czaniec  
Drzewiarz Jasienica - Spójnia Landek  
GKS II Tychy - Dąb Gaszowice  
Odra Centrum Wodzisław Śląski - Beskid 09 Skoczów  
Unia Racibórz - LKS Goczałkowice Zdrój  
MKS Lędziny - Bytomski Sport Bytom  
GKS Radziechowy-Wieprz - Wilki Wilcza  
Kolejka 30
Kuźnia Ustroń - GKS Radziechowy-Wieprz  
Wilki Wilcza - MKS Lędziny  
Bytomski Sport Bytom - Unia Racibórz  
LKS Goczałkowice Zdrój - Odra Centrum Wodzisław Śląski  
Beskid 09 Skoczów - GKS II Tychy  
Dąb Gaszowice - Drzewiarz Jasienica  
Spójnia Landek - LKS Bełk  
LKS Czaniec - Podbeskidzie II Bielsko-Biała  

GKS "DĄB" GASZOWICE

ul. Rydułtowska 7

44-293 Gaszowice

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

UWAGA !

Mecze pierwszej drużyny GKSu Dębu Gaszowice są rozgrywane

na boisku w Piecach przy ulicy Sportowej !

 

Drukuj

 

 

JavaScript must be enabled in order for you to use Google Maps.
However, it seems JavaScript is either disabled or not supported by your browser.
To view Google Maps, enable JavaScript by changing your browser options, and then try again.

Drukuj