GKS Dąb Gaszowice - Forteca Świerklany 2:4 (2:2)
 
Bramki:
1:0 Stebel 12' asysta Kuczera
2:0 Suchiński 13' asysta Siedlaczek
2:1 bramka dla Fortecy 15'
2:2 bramka dla Fortecy 21'
2:3 bramka dla Fortecy 50'
2:4 bramka dla Fortecy 84'
 
Skład GKS Dąb Gaszowice:
Mandrysz - Berger, Makosz (87' Ogon), Markiefka, Szymik (64' Chrószcz) - Stebel (89' Gołyś), Kraśniewski, Kuczera, Wala - Siedlaczek (74' Wieczorek), Suchiński
 
Miłe złego początki, tak można skwitować to co się działo w sobotę na Piecach. Piękne dwie bramki strzelone Fortecy na początku meczu, przez Przemka Stebla i Arka Suchińskiego, na krótki czas dały radość piłkarzom i kibicom Dębu. Szkoda tylko że radość trwała tak krótko. W tym bardzo wyrównanym meczu, kluczowym momentem było nieporozumienie w szeregach obronnych naszej drużyny w 50 minucie, skutkiem czego goście w łatwy sposób objęli prowadzenie w tym meczu. Bramka w 84 minucie dla Fortecy "zamykająca mecz" była konsekwencją rzucenia do przodu wszystkich sił ofensywnych naszej drużyny.
ceg.jpg