⚽️ - LKS 1908 Nędza 🆚 GKS Dąb Gaszowice 6-3 (2-3)
 
🟢 Składy:
🤍 GKS Dąb Gaszowice:
Mandrysz - Dudzik, Markiefka, Makosz, Berger - Wala (81' Malgrab), Kraśniewski, Chrószcz (85' Wieczorek), Suchiński - Stebel - Kuczera
💚 LKS 1908 Nędza:
Burdzy - Biedroń, Szuba, Paskuda Sz ⚽️, Lukoszek, Popow⚽️ (Stawinoga), Fojcik D, Rudek ⚽️⚽️ (Pendzich) Wardęga (Grzesik ⚽️) Cichecki (Piotrowski), Frydryk ⚽️.
 
👉 SĘDZIA GŁÓWNY - Paweł Halamoda. SĘDZIA ASYSTENT - Marcin Międzybrodzki i Michał Rosołek.
 
👉 Bramki:⤵️
⚽️ - 0:1 Kuczera 7'
⚽️ - 0:2 Suchiński 8' (asysta Markiefka)
⚽️ - 1:2 Popow 15' (LKS 1908 Nędza)
⚽️ - 1:3 Kraśniewski 18' (asysta Suchiński)
⚽️ - 2:3 Rudek 45' (LKS 1908 Nędza)
⚽️ - 3:3 Frydryk 74' (LKS 1908 Nędza)
⚽️ - 4:3 Grzesik 82' (LKS 1908 Nędza)
⚽️ - 5:3 Paskuda 85' (LKS 1908 Nędza)
⚽️ - 6:3 Rudek 87' (LKS 1908 Nędza)
 
👉 Bardzo dobre pierwsze 45 minut w wykonaniu naszej drużyny, niestety nie wystarczyły by zdobyć jakikolwiek punkt u lidera. GKS Dąb Gaszowice szybko wyszedł na prowadzenie, bramki Marcina Kuczery w 7 minucie i Arkadiusza Suchińskiego w 8 minucie, mogły być wzbogacone o bramkę Marcina Kuczery w 10 minucie. Piłka jednak po podaniu Arkadiusza Suchińskiego i strzale Marcina Kuczery odbiła się od poprzeczki. W 16 minucie gospodarze strzelili kontaktowa bramkę, ale nasza drużyna szybko na to odpowiedziała. Trzecią bramkę dołożył Mariusz Kraśniewski po świetnym zgraniu głową Arkadiusza Suchińskiego w 18 minucie meczu. Wynik 3:1 dla GKSu Dębu Gaszowice utrzymał się do 44 minuty. Niestety dwa sprezentowane rzuty wolne pod koniec pierwszej połowy przez sędziego, dały gospodarzom możliwość zdobycia łatwych bramek. Z pierwszą z nich Mateusz Mandrysz sobie poradził, niestety drugi rzut wolny po teatralnym upadku zawodnika Nędzy, precyzyjnie na bramkę zamienił Rudek, który dał tlen bramką do szatni drużynie z Nędzy. Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 2:3. W 55 minucie rajd Mariusza Kraśniewskiego zakończył się strzałem obok bramki. W 64 minucie Arkadiusz Suchiński po świetnie rozegranej akcji GKSu Dębu Gaszowice, bliski był podwyższenia wyniku. Zdecydowały jednak centymetry, gdyż piłka odbiła się od poprzeczki, ratując w ten sposób, drugi raz w tym meczu już gospodarzy. Korzystny wynik dla GKSu Dębu Gaszowice utrzymał się do 74 minuty, w której to gospodarze wyrównali. Nasi piłkarze ruszyli do przodu chcąc powalczyć o 3 pkt w tym meczu, niestety rozluźnione szyki obronne były wodą na młyn dla gospodarzy. W 82 minucie LKS Nędza obejmuje prowadzenie, a w 85 minucie podwyższa prowadzenie na 5:3. W 87 minucie meczu drugim genialnym strzałem w tym meczu popisuje się Rudek i gospodarze ustalają wynik meczu na 6:3. Wynik zdecydowanie za wysoki biorąc pod uwagę cały mecz, niestety wynik pokazuje nam, iż nasza drużyna nie wytrzymała ostatnich 15 minut spotkania.
👉 Liczymy jednak, iż świetna pierwsza połowa i dobre 75 minut meczu, to niezły prognostyk przed derbowym meczem z LKS Jedność Jejkowice. Mecz derbowy odbędzie się na boisku w Piecach w niedzielę 25 września o godz 15 00.
 
📸 Foto: Magdalena Smyczek Photography
Może być zdjęciem przedstawiającym 4 osoby, na świeżym powietrzu i tekst „KLUBU RELACJA POMECZOWA 6 17.09.2022r. (sobota) NĘDZA 3 Bramki: 0:1 Kuczera 7' 0:2 Suchiński '(asa Markiefka) 1:3 Kraśniewski 18' (asysta Suchiński) #DABGASZ dab.gaszowice@gmail.com LORKENTECH G Gaszowice LMC d.TEC KEBAB BP உ EMAR WYKONCZENIAWNETEZ”
 
 
 
ceg.jpg