Przegrywamy w Czyżowicach 😔‼️‼️‼️
 
⚽️ - LKS Naprzód Czyżowice 🆚 GKS Dąb Gaszowice 5-0 (1-0)
 
🟢 Składy:
🤍 LKS Naprzód Czyżowice:
Smerczek - Kurasz, Sosna, Czogała, Grabarczyk, Buko S. (64' Mioduszewski), Cichy (72' Ramik), Matera, Szuścik (61' Rek), Wierzgoń, Adamczyk (80' Mandera).
 
💚 GKS Dąb Gaszowice
Mandrysz - Dudzik (64' Ogon), Markiefka, Berger, Gołyś (46' Wieczorek) - Wala, Malgrab (83' Weideman), Makosz (60' Kraśniewski), Suchiński - Kuczera - Siedlaczek (70' Siwczyk)
 
👉Bramki:
⚽️ Artur Kurasz 30',
⚽️ Patryk Adamczyk 54',
⚽️ Patryk Adamczyk 57',
⚽️ Artur Kurasz 60',
⚽️ Adrian Wierzgoń 68'.
 
👉 Wysoką porażką GKSu Dębu Gaszowice zakończył się sobotni mecz w Czyżowicach. Drużyna Krzysztofa Polczyka zagrała niestety bez swojego kapitana Przemka Stebla, który z przyczyn zawodowych nie mógł pomóc naszej drużynie. Kilka urazów w drużynie, także wyłączyło z gry kolejnych zawodników. GKS Dąb Gaszowice dobrze wszedł w mecz i już w 8 minucie Miłosz Wala strzałem wypróbował umiejętności bramkarza gospodarzy, ten jednak dobrze obronił uderzenie naszego młodzieżowca. W 19 minucie meczu szybki kontratak gospodarzy i Mateusz Mandrysz doskonale obronił. W odpowiedzi w 20 minucie meczu strzał Dominika Siedlaczka obronił bramkarz z Czyżowic. W 29 minucie Marcin Kuczera przechwycił piłkę i strzałem z około 20 metra próbował zaskoczyć broniącego bramki Czyżowic Smerczka.
Świetnie jednak dysponowany golkiper Naprzodu, nie dał się zaskoczyć. W odpowiedzi akcja w 30 minucie pod naszą bramką, dała prowadzenie gospodarzom. 5 minut później Krzysztof Markiefka silnym strzałem z rzutu wolnego próbował zaskoczyć bramkarza, ale kolejny raz bramkarz Czyżowic był na posterunku. W 40 minucie meczu, dobrą wrzutkę Piotra Dudzika o mały włos na bramkę zamieniłby Dominik Siedlaczek. Po jego strzale, piłka przeszła jednak tuż obok słupka i ostatecznie gospodarze prowadzili po pierwszych 45 minutach 1:0
Po pierwszej połowie i licznych sytuacjach bramkowych naszej drużyny, nic nie zapowiadało ogromnej klęski GKSu Dębu Gaszowice w tym meczu. Nie zapowiadały tego także pierwsze minuty drugiej połowy, a zapowiadały raczej szybkie wyrównanie przez GKS Dąb Gaszowice. Gospodarze od pierwszych minut drugiej połowy zostali przez naszych piłkarzy zepchnięci do obrony. W 47 minucie meczu piłkę po dobrym uderzeniu Jakuba Makosza w długi róg bramki, niektórzy widzieli już w bramce, ale kolejny już raz bramkarz z Czyżowic uratował swoją drużynę. W 50 minucie na bramkę gospodarzy groźnie strzelał Arkadiusz Suchiński, ale kolejny już raz w tym meczu piłka przeszła tuż obok słupka. Brak skuteczności naszych piłkarzy został niestety skarcony już w 54 minucie. Po szybkim kontrataku gospodarze strzelił bramkę na 2:0. Po kolejnych 6 minutach doskonale wyprowadzane kontrataki Naprzodu przyniosły im 2 kolejne bramki i mecz w 60 minucie praktycznie się zakończył. Jeszcze w 64 minucie Marcin Kuczera próbował zmniejszyć rozmiary porażki, ale jego dobry strzał także obronił doskonały w tym meczu Dominik Smerczek. Trener Polczyk dokonał kilku zmian, szanse otrzymali zawodnicy mniej grający w ostatnich meczach, niestety w 68 minucie kolejna akcja Czyżowic dała im 5 bramkę i ustaliła wynik meczu. Mamy nadzieję, iż drużyna w ciągu tygodnia pozbiera się po tej klęsce. Liczymy iż w sobotę 10 września na mecz z Ruptawą gotowi do gry będą na 100 % Przemek Stebel, Mariusz Kraśniewski oraz Radosław Chrószcz i w końcu wygramy pierwszy mecz w tym sezonie.
Może być zdjęciem przedstawiającym 10 osób, ludzie stoją, trawa i tekst „KLUBU RELACJA POMECZOWA 03.09.2022r. (sobota) 5 16 0 Bramki: Artur Kurasz 29' 58', Patryk Adamczyk 54' 56', Adrian Wierzgoń 67 #DABGASZ dab.gaszowice@gmail.com LORKENTECH GO Gmina Gaszowice LMC d-TC KEBAB BP GOOOE NEMAR TROŚCZENJAWNĘTRZ”
 
 
ceg.jpg