Przegrywamy u siebie z LKS Raszczyce 😔‼️‼️‼️
 
⚽️ - GKS Dąb Gaszowice 🆚 LKS Raszczyce 1-2 (1-1)
 
🟢 Składy:
💚 GKS Dąb Gaszowice
Mandrysz - Dudzik, Markiefka Berger, Wieczorek - Wala, Malgrab, Kuczera (66' Makosz), Stebel - Suchiński, Siedlaczek
🤍 LKS Raszczyce:
Mateusz Stebel, Dawid Buczek, Arkadiusz Kłoda, Maciej Kocztorz, Jakub Kowalczyk, Kacper Kowalczyk, Roman Kowalczyk, Dawid Nepelski, Sebastian Obara, Marcin Stachurski, Kacper Szweda
👉Bramki:
⚽️ 0:1 Sebastian Obara (dla LKS Raszczyce)
⚽️ 1:1 bramka samobójcza Kacper Kowalczyk 43’
⚽️ 1:2 Kacper Kowalczyk (dla LKS Raszczyce)
 
👉 Niestety porażką zakończył się niedzielny mecz pierwszej drużyny GKSu Dębu Gaszowice z rywalem z Raszczyc. Kolejny już raz zawodziła naszą drużynę skuteczność, gdyż groźne sytuacje pod bramką rywala, nasi piłkarze stworzyli. Nie udało zdobyć się punktów z czołówką ligi okręgowej poprzedniego sezonu (Tworków 2 miejsce), (Raszczyce 3 miejsce) oraz byłym 4 ligowcem z Gorzyc. Mamy jednak nadzieję, iż w kolejnych meczach nasza drużyna ostro ruszy do przodu i zacznie regularnie zdobywać punkty.
ceg.jpg