GKS Dąb Gaszowice - LKS Orzeł Jankowice 4 – 0 (2–0)

3:0 ⚽ - Kuczera 72' (asysta Makosz),
4:0 ⚽ - Siedlaczek 78' (rzut karny),
⏭ Skład:
🟢 GKS Dąb Gaszowice: Mandrysz - Szymik, Berger, Markiefka, Gołyś - Kraśniewski, (86' Siwczyk), A Mańka (61' Ogon), Makosz (79' Malgrab), Stebel - Kuczera, Siedlaczek (84' Kosteczko)

➡ Niezwykle ważne 3 pkt zdobył dziś GKS Dąb Gaszowice na boisku w Piecach. Po kilku groźnych akcjach przyjezdnych w pierwszych minutach meczu, Jakub Makosz w 19 minucie w swoim stylu poszedł na przebój, minął kilku rywali i pewnie wpakował piłkę do bramki Jankowic. W odpowiedzi w 22 minucie Mateusz Mandrysz genialnie obronił strzał jednego z rywali, gdyż piłka zmierzała pod poprzeczkę. W 29 minucie Przemek Stebel spostrzegł, iż ma trochę miejsca w środku boiska i użył swojej najgroźniejszej broni. Jego strzał zaskoczył bramkarza z Jankowic i GKS Dąb Gaszowice prowadził już 2:0. Po przerwie w 58 minucie meczu groźnej kontuzji doznał Adrian Mańka i sędzia przerwał mecz na około 5 minut. Nasi piłkarze nie zwalniali jednak tempa, w 72 minucie Jakub Makosz ruszył do kontrataku i świetnie obsłużył podaniem Marcina Kuczerę, który podwyższył na 3:0. W 78 minucie Dominik Siedlaczek ustalił wynik meczu na 4:0, pewnie wykonując rzut karny, gdyż chwilę wcześniej został sfaulowany w polu karnym. Sędzia przedłużył mecz o około 5 minut, ale wynik już się nie zmienił. Radość z wysokiej wygranej z mocnym rywalem, przesłoniła nam jednak kontuzja Adriana Mańki. Adi życzymy Ci szybkiego powrotu do zdrowia, wracaj szybko do nas na boisko !!!!!

➡️ 3 pkt drużyna zadedykowała Adrianowi Mańce. Adi wracaj szybko do zdrowia !!!!!

🙂 Po meczu powiedzieli:
➡️ Piotr Berger:
Był to dla nas ważny mecz ze względu na miejsce rywala w tabeli ale także dlatego jak dobry to zespól. Podeszliśmy do niego w pełni skoncentrowani i zagraliśmy dobre spotkanie. Jesteśmy zadowoleni z wysokiego wyniku i czystego konta.🙂
➡️ Marcin Kuczera:
Było to dla nas bardzo ważne spotkanie aby pozostać w czołówce tabeli. Drużyna gości to dobrze poukładany zespół ale w tym meczu to my wykorzystaliśmy swoje sytuacje. Należy tutaj pochwalić naszą defensywę za bardzo dobrą postawę. Mam też nadzieję, że kontuzja Adriana nie będzie bardzo poważna i szybko wróci do gry.🙂