GKS Dąb Gaszowice - KS 25 Kokoszyce 2 – 0 (0–0)⚽⚽

1:0 ⚽ - Siedlaczek 51'
2:0 ⚽ - Kraśniewski 67' (asysta Siedlaczek)‚

⏭ Skład:
🟢 GKS Dąb Gaszowice: Mandrysz - Szymik, Berger, Ogon, Gołyś - Kraśniewski, A Mańka, Malgrab, Stebel (72' Siwczyk) - Siedlaczek (83' Zdrzałek), Kuczera (90' Lizurej).

➡ Trener Krzysztof Polczyk nie mógł w tym meczu skorzystać z dwóch podstawowych zawodników pauzujących za żółte kartki, Krzysztofa Markiefki oraz Jakuba Makosza. Pomimo sporego osłabienia to GKS Dąb Gaszowice praktycznie przez cały mecz był stroną dyktującą warunki na boisku. Nasi zawodnicy już w pierwszych 45 minutach mieli kilka dobrych okazji do zdobycia bramki. Niestety zdecydowanie brakowało nam precyzji, ale także i szczęścia. Poprzeczka, słupek oraz bramkarz z Kokoszyc w kolejnych sytuacjach ratowali gości. Scenariusz w drugich 45 minutach był dokładnie taki sam, aż do 51 minuty meczu. W 51 minucie meczu kolejny raz tej wiosny genialnym uderzeniem popisał się Dominik Siedlaczek, wyprowadzając GKS Dąb Gaszowice na prowadzenie. Po kilku doskonałych przerzutach Przemka Stebla z lewej strony boiska, napędzających szybkie akcje prawą stroną, do piłki doszedł Dominik Siedlaczek i wyłożył ją Mariuszowi Kraśniewskiemu, a "Kracha" równie pięknym strzałem podwyższył prowadzenie na 2:0. W 79 minucie meczu przebywający kilka minut na boisku Kevin Siwczyk, doskonale wrzucił piłkę na głowę Mariusza Kraśniewskiego i gdy wszyscy widzieli już piłkę w siatce, ta po strzale "Krachy" przeszła tuż obok słupka. W 81 minucie meczu o włos od kolejnej bramki był najpierw Marcin Kuczera, a zaraz potem Mariusz Kraśniewski, który w zamieszaniu podbramkowym trącił piłkę i ta zmierzała już do bramki. Niestety z lini bramkowej zdołał wybić ją piłkarz z Kokoszyc. Nasi piłkarze do końca meczu walczyli o zdobycie kolejnych bramek, także, goście z kontrataku próbowali swoich sił, jednak wynik już się nie zmienił i GKS Dąb Gaszowice dopisał kolejne 3 pkt.

Wielkie Brawa Panowie !!!

🙂 Po meczu powiedzieli:
➡️ Mateusz Mandrysz:
Zagraliśmy dzisiaj dobry mecz, przeciwnik grał solidnie w obronie, ale udało nam się zdobyć 2 bramki i dopisujemy 3 punkty. Byliśmy w tym meczu lepsi i wygraliśmy zasłużenie. Cieszy to, że zagraliśmy na 0 z tyłu.🙂
➡️ Kevin Siwczyk:
Mecz dobry dla kibiców, cieszą nas wywalczone 3pkt. Byliśmy drużyną lepszą, lecz trzeba również oddać szacunek rywalom za walkę oraz zaangażowanie. Brawo dla całej drużyny.🙂