MKS "32" Radziejów-Popielów - GKS Dąb Gaszowice 1 – 2 (0–0)

⚽⚽⚽
⏭ Bramki:
0:1 ⚽ - Siedlaczek 71 minuta,
1:1 ⚽ - Norek 76 minuta (dla Radziejowa),
1:2 ⚽ - Siedlaczek (asysta Kuczera)‚
⏭ Skład:
🟢 GKS Dąb Gaszowice: Mandrysz - Szymik, Markiefka, Berger, Ogon (84' Kosteczko) - Kraśniewski, Malgrab (69' Kuczera), A Mańka, Stebel - Makosz, Siedlaczek (90' Lizurej)
 
➡ Niezwykle dramatyczny mecz rozegrał dziś GKS Dąb Gaszowice. Kompletne nie układała się gra naszej drużyny na kameralnym boisku w Radziejowie. Do 71 minuty meczu na zegarze widniał wynik 0:0. W 71 minucie po rozegranym rzucie wolnym przez naszą drużynę, Dominik Siedlaczek mocnym i precyzyjnym uderzeniem wyprowadził GKS Dąb Gaszowice na prowadzenie. Kilka minut później sędzia tego meczu nie uznał prawidłowo strzelonej bramki przez Marcina Kuczerę. W 79 minucie grający trener gospodarzy Łukasz Norek doprowadził do wyrównania. Gra była coraz bardziej nerwowa, sędzia rozdawał coraz więcej żółtych kartek a w konsekwencji także czerwoną kartke obejrzał Łukasz Norek. W 86 minucie meczu akcja GKSu Dębu Gaszowice i Marcin Kuczera próbował zaskoczyć bramkarza gospodarzy. Bramkarz Radziejowa odbił jednak piłkę, a Dominik Siedlaczek po raz drugi w tym meczu, mocnym uderzeniem wyprowadził GKS Dąb Gaszowice na prowadzenie i przypieczętował naszą wygraną. Gospodarze byli jednak groźni do ostatniej minuty i w doliczonym czasie mogli jeszcze wyrównać, ale doskonale broniący w całym meczu Mateusz Mandrysz nie dał się zaskoczyć. Tym samym GKS Dąb Gaszowice dopisał kolejne ważne 3 pkt. Wielkie brawa Panowie !!!
 
🙂 Po meczu powiedzieli:
➡️ Krzysztof Markiefka:
Takie zwycięstwa są bardzo ważne, bo gra się nie układała po naszej myśli, a w takich chwilach decyduje charakter drużyny, a zwycięstwo trzeba wyszarpać. My dziś ten charakter pokazaliśmy mimo przeciwności i nerwów, które dziś były na boisku, pokazaliśmy, że jesteśmy drużyną. Może nie w pięknym stylu ale zdobyliśmy 3pkt z tego się cieszymy ale też już koncentrujemy się na kolejnym przeciwniku.🙂
A korzystając z okazji życzę wszystkim zdrowych i radosnych Świąt.🐣🐇🐥
➡️ Dominik Siedlaczek:
Ciężki mecz na trudnym terenie, bardzo specyficzne boisko nie pozwalało na widowiskowy mecz. Byliśmy w tym meczu lepsi i wygraliśmy zasłużenie. Duży plus to walka całej drużyny do samego końca o bramki która w ostatecznym rozrachunku się nam opłaciła. Bardzo ważne 3pkt dopisujemy w tabeli i czekamy już na następny mecz. Brawo dla całej drużyny.🙂
➡️ Przemek Stebel:
Pomimo złego obrazu gry i generalnie samej gry, to "spina" pokazała że zespół jest gotowy na walkę, co jest bardzo dobrą cechą Naszej drużyny
ceg.jpg