Kolejny weekend naszych drużyn. W sobotę o godz 10 00 nasi Trampkarze na boisku w Żorach powalczą o 3 pkt w meczu III ligi wojewódzkiej. O godz 13 00 drużyna Orlików na "Orliku" w Piecach rozegra swój mecz z rówieśnikami Polonii Marklowice. O godz
16 00 pierwsza drużyna GKSu Dębu Gaszowice na boisku w Piecach powalczy o 4 z rzędu zwycięstwo w rozgrywkach A klasy. Przeciwnikiem naszej drużyny będzie MKS 32 Radziejów-Popielów. W niedzielę druga seniorska drużyna w rozgrywlkach C klasy wyjeżdza na mecz do Krostoszowic, by zmierzyć się o godz 16 00 z miejscowym Interem II Krostoszowice. Ostatnim spotkaniem będzie poniedziałkowy mecz naszych Młodzików Młodszych o godz 17 30 na boisku w Łukowie Śl, ich przeciwnikiem będą rówieśnicy z Moszczenicy. Trzymamy mocno kciuki za wszystkie nasze drużyny !!!
ceg.jpg