LKS Start Mszana - GKS Dąb Gaszowice 0:3 (0:1)

0:1 Kraśniewski 36' (asysta Berger)
0:2 Siedlaczek 48'
0:3 Stebel 71'

Skład Gaszowic: Mandrysz - Szymik, Jezierski, Markiefka, Berger - Kraśniewski (90' Lizuraj), Malgrab (65' Gołyś), Mańka, Stebel - Makosz (77' Siwczyk) - Kuczera (46' Siedlaczek)

Pewne zwycięstwo na boisku LKS Start Mszana odniósł dziś GKS Dąb Gaszowice. Nasza drużyna objęła prowadzenie w 36 minucie meczu. Mariusz Kraśniewski wykończył świetną akcję Piotra Bergera. Po przerwie nasi piłkarze ostro ruszyli na bramkę rywali, by szybko rozstrzygnąć mecz na swoją korzyść. Efekt był natychmiastowy, 3 minuty po przerwie Jakub Makosz mocno uderzył na bramkę Startu Mszana, bramkarz gospodarzy odbił piłkę przed siebie, a dobrze ustawiony Dominik Siedlaczek podwyższył na 2:0. W 71 minucie obrońca gospodarzy próbował przeciąć prostopadłe podanie Jakuba Makosza do Dominika Siedlaczka. Do odbitej piłki najszybciej dopadł Przemek Stebel i kapitalnym uderzeniem nie dał szans bramkarzowi z Startu, ustalając wynik tego spotkania.