GKS Dąb Gaszowice - MKS Czerwionka 6:1 (2:0)

4:1 Makosz 80' (asysta Stebel)
5:1 Kraśniewski 81' (asysta Berger)
6:1 Kraśniewski 89'

Skład Gaszowic: Cichos - Berger, Jezierski, Markiefka - Szymik (46' Kraśniewski), Gołyś (46' Malgrab), Mańka, Makosz (82' Moskwa), Stebel (84' Siwczyk) - Kuczera (46' Ochojski), Siedlaczek (64' Ogon)

Pewnym zwycięstwem pierwszej drużyny GKSu Dębu Gaszowice zakończył się dzisiejszy mecz na boisku w Piecach.
Pierwszej bramki w tym meczu autorstwa Dominika Siedlaczka sędzia nie uznał, gdyż nie wiedzieć czemu dopatrzył się spalonego. W 23 minucie Adrian Mańka wrzucił piłkę pod bramkę gości i Dominik Siedlaczek dopełnił formalności. Kolejną asystę nasz środkowy pomocnik zaliczył w 44 minucie przy bramcę Marcina Kuczery. W drugiej połowie świetna współpraca Kuby Makosza i Przemka Stebla zaowocowała bramkami na 3:1 i 4:1. W 81 minucie kapitalne wejście pod bramkę gości Piotra Bergera, wykorzystał precyzyjnym uderzeniem Mariusz Kraśniewski. W 89 minucie meczu debiutujący w pierwszej drużynie niespełna 17 letni Kevin Siwczyk uderzył na bramkę gości, bramkarz przyjezdnych odbił piłkę przed siebie i Mariusz Kraśniewski i pewnym strzałem ustalił wynik na 6:1