To była bardzo dobra niedziela dla GKSu Dębu Gaszowice. Na boisku w Piecach udała się zbiórka na operację chorej Oliwki, a nasze dwie drużyny seniorskie wygrały swoje spotkania.
 
GKS Dąb II Gaszowice - LKS Zryw Bzie 3:1 (1:1)
Bramki dla Gaszowic: Kosteczko - 2, Wrzałek
Nasza druga drużyna na boisku w Łukowie Śl podejmowała dziś bardzo mocnego przeciwnika z aspiracjami do awansu. Pomimo tego, iż nasi piłkarze przegrywali, zdołali wyrównać po bramce Tomka Kosteczko, któremu idealnie z rzutu rożnego dograł Zbyszek Zdrzałek. Po przerwie kolejne bramki strzelili Wrzałek i Kosteczko, co pozwoliło naszej drużynie cieszyć się ze zwycięstwa.
 
LKS Baranowice - GKS Dąb Gaszowice 2:4 (2:1)
Bramki dla Gaszowic:
2:1 Szymik 44' (asysta Stebel)
2:2 Mańka 50' (asysta Stebel)
2:3 Jezierski 53' (asysta Markiefka)
2:4 Makosz 85' (asysta Kuczera)
Skład Gaszowic: Mandrysz - Markiefka, Jezierski, Berger, Ogon - Szymik, Mańka, Gołyś (46' Makosz), Stebel - Kuczera (83' Moskwa), Siedlaczek (70' Ochojski)
 
Niestety w meczu A klasy nie mogli dziś zagrać Mariusz Kraśniewski i Daniel Malgrab. Nasza drużyna pomimo przewagi, przegrywała po błędach w pierwszych 45 minutach już 2:0. Bramkę do szatni strzelił jednak Dawid Szymik, a druga połowa to już popis naszych piłkarzy. Ozdobą meczu była bramka nożycami Szymona Jezierskiego. Najbardziej jednak cieszy pokaz charakteru i w konsekwencji pewne zwycięstwo.
 
Wielkie gratulacje dla obu naszych drużyn !!!
ceg.jpg