GKS Dąb Gaszowice - TKKF Zuch Orzepowice 0:0
 
Skład Gaszowic:
Mandrysz - Szymik, Berger, Markiefka, Ogon (85' Moskwa) - Kraśniewski (90' Cichos), Gołyś (67' Ochojski), Malgrab, Stebel (46' Siedlaczek) - Makosz - Kuczera
 
Bezbramkowym wynikiem zakończył się sobotni mecz na boisku w Piecach. Tradycyjnie już początek meczu zdecydowanie dla naszej drużyny i kilka dobrych niewykorzystanych sytuacji bramkowych GKSu Dębu Gaszowice. Goście po kilkunastu minutach rozpoczęli wyprowadzać groźne kontrataki, z których mogły paść bramki. Tak jak przed tygodniem bardzo dobrze w bramce naszej drużyny bronił jednak Mateusz Mandrysz. W drugich 45 minutach, także przewagę miał GKS Dąb Gaszowice, ale poza kapitalnym uderzeniem Dominika Siedlaczka (który obronił jednak bramkarz Orzepowic), nasi piłkarze nie mieli tak klarownych sytuacji jak w pierwszej połowie meczu. Ostatecznie mecz zakończył się bezbramkowym wynikiem. Za tydzień w niedzielę 29 sierpnia o godz 17 00, czeka nas wyjazdowy mecz na boisku w Żorach-Baranowicach.
ceg.jpg