W sobotę 26 czerwca o godz 17.00 pierwsza drużyna GKSu Dębu Gaszowice na boisku w Piecach w ramach rozgrywek ligi okręgowej podejmować będzie LKS Polonię Łaziska. W niedzielę o godz 11.00 na boisku Czarnych Nowa Wieś, ostatni wyjazdowy mecz w rozgrywkach C klasy, rozegra druga drużyna prowadzona przez trenera Zbyszka Zdrzałka. W obu meczach mocno liczymy na zwycięstwa naszych drużyn.

 

GKS Dąb Gaszowice - LKS Polonia Łaziska Rybnickie 1:4 (1:1)
 
Bramka dla Gaszowic:
1:1 Szymik 65' (asysta Berger)
 
Skład Gaszowic: Riabowski - Ogon, Berger, Markiefka, Szymik - Koch (86' Cichos), Gołyś (75' Sapek), Mańka, Malgrab - Stebel - Siedlaczek
 
Niestety przegrywamy wczorajszy mecz aż 1:4. Do straty 2 bramki w 70 minucie meczu GKS Dąb Gaszowice przeważał na boisku, jednak tylko zwycięstwo w tym meczu przedłużało nasze szanse na utrzymanie w lidze okręgowej. Nasza drużyna musiała zaryzykować i odsłoniła się w obronie, co w ostatnich 20 minutach przeciwnicy perfekcyjnie wykorzystali strzelając nam 3 bramki. Niestety trener Polczyk nie mógł wczoraj skorzystać z pauzującego za kartki Kraśniewskiego, leczących urazy Kałki i Chruszcza oraz nieobecnych z innych przyczyn Hajdasa i Kaczyńskiego.

 

ceg.jpg