MKS 32 Radziejów-Popielów - GKS Dąb Gaszowice 2:5 (0:3)

0:3 Koch 35'
0:4 Koch 63' (asysta Stebel)
0:5 Kraśniewski 67' (asysta Koch)

Skład Gaszowic: Riabowski - Stebel, Berger, Markiefka, Szymik - Koch, Mańka, Malgrab (90' Hajdas), Kałka (44' Ogon) - Kraśniewski - Siedlaczek (75' Kaczyński)

Wygrywamy dziś na boisku w Radziejowie bardzo ważny mecz w kontekście walki o utrzymanie. Nasi piłkarze po 67 minutach prowadzili już 5:0, ale gospodarze po stracie piątej bramki szybko odpowiedzieli niezwykłej urody bramką z rzutu wolnego. Po paru minutach piłkarze Radziejowa dołożyli kolejną bramkę i do 90 minuty mieliśmy emocje. Bardzo cieszy zwycięstwo, martwić może kontuzja Jakuba Kałki, który w 39 minucie musiał zejść z boiska z urazem. Za tydzień gościmy na boisku w Piecach Rymer Rybnik, a za 2 tygodnie ponownie zmierzymy się z Radziejowem, tym razem na Piecach.