W niedzielę 16 maja 2021 r. swoje spotkania rozegrają nasze drużyny seniorskie. Pierwsza drużyna GKSu Dębu Gaszowice w ramach ligi okręgowej rozegra swoje spotkanie o godz 15 00 na boisku w Piecach. Naszym przeciwnikiem będzie MKS Czerwionka. O godz 17 00 na boisku w Łukowie Śl, druga drużyna GKSu Dębu Gaszowice podejmować będzie aktualnego wicelidera rozgrywek C klasy - LKS Dzimierz. Kolejne swoje spotkania rozegrają także nasze drużyny juniorskie. Już dziś o godz 12 00 w Gorzycach, grać będą nasi trampkarze młodsi. W poniedziałek na orliku w Piecach, zagrają nasze orliki, a we wtorek w tym samym miejscu, swój mecz rozegrają orliki młodsze. Mocno trzymamy kciuki za wszystkie nasze drużyny. Istotną informacją jest też ta, iż od soboty mecze mogą być rozegrane z kibicami. Zapraszamy więc wszystkich kibiców, na nasze obiekty sportowe.

ceg.jpg