LKS Gwiazda Skrzyszów - GKS Dąb Gaszowice 3:2 (3:1)

Bramki dla Gaszowic:
1:1 Kraśniewski 17' (asysta Stebel)
3:2 Kraśniewski 67' (asysta Kałka)

Skład Gaszowic: Riabowski - Ogon (75' Kaczyński), Hajdas, Berger, Szymik - Stebel, Gołyś (79' Malgrab), Kraśniewski, Chruszcz (46' Kałka) - Koch - Siedlaczek

Niestety nie udał nam sie rewanż za wysoką porażkę kilka dni temu na Piecach. Główną przyczyną porażki były indywidualne błędy naszych piłkarzy, po których padły bramki dla Skrzyszowa. Można powiedzieć że tak jak 5 dni temu, dziś rozdaliśmy kolejne prezenty naszym przeciwnikom. Mariusz Kraśniewski w 17 minucie meczu wyrównał na 1:1 strzałem głową, po dobrze wykonanym rzucie wolnym przez Przemka Stebla. W 67 minucie popularny "Kracha" trafił 2 raz, po dobrym dograniu Jakuba Kałki. Nasi piłkarze do końca walczyli o wyrównującą bramkę, ale doświadczona drużyna ze Skrzyszowa, nie dała już sobie wydrzeć zwycięstwa. Kolejny mecz gramy w niedzielę 16 maja 2021 r. o godz 15 00 na boisku w Piecach. Naszym rywalem będzie zamykająca tabelę MKS Czerwionka.