GKS Pierwszy II Chwałowice - GKS Dąb Gaszowice 0:9 (0:4)
 
Bramki dla Gaszowic:
0:1 Niećko 2' (asysta Stebel)
0:2 Siedlaczek 8' (asysta Kraśniewski)
0:3 Siedlaczek 23' (asysta Stebel)
0:4 Siedlaczek 38' (asysta Kraśniewski)
0:5 Ogon 57'
0:6 Stebel 59' (asysta Kraśniewski)
0:7 Niećko 66' (asysta Siedlaczek)
0:8 Siedlaczek 87' (asysta Markiefka)
0:9 Siedlaczek 89' (asysta Stebel)
 
Skład Gaszowic:
I połowa: Riabowski - Markiefka, Berger, testowany zawodnik, Ogon (27' Sadło) - Koch, Mańka, Niećko (27'Chruszcz), Stebel - Kraśniewski - Siedlaczek
 
II połowa: Riabowski - Ogon, Berger, testowany zawodnik, Sadło (83' Siedlaczek) - Koch, Niećko, Chruszcz (60' Mańka), Stebel - Kraśniewski - Siedlaczek (67' Markiefka)
 
Czwarty mecz kontrolny w zimowym okresie przygotowawczym rozegrała dziś pierwsza drużyna GKSu Dębu Gaszowice na boisku ze sztuczną nawierzchnią w Rybniku-Kamieniu. Jednakże w wyniku nieporozumienia pierwsza drużyna GKSu Pierwszy Chwałowice ustaliła na dziś mecz kontrolny z innym rywalem, a naszym przeciwnikiem była dziś druga drużyna tego klubu. Przewaga naszych piłkarzy od początku meczu była więc bardzo duża. Dobra postawa bramkarza z Chwałowic, poprzeczka, dwa razy słupek, oraz sporo niewykorzystanych sytuacji przez naszych piłkarzy, uchroniło przeciwników od dużo wyższej porażki.
 
Bardzo dziękujemy jednak naszym dzisiejszym rywalom za mecz kontrolny, który był rozgrywany w końcu w dobrych warunkach i życzymy dobrej gry w lidze.
 
W naszej drużynie ze względu na urazy, nie mogli dziś zagrać Dawid Szymik, Daniel Malgrab oraz Jakub Hajdas. Nie grali także Kamil Gołyś i Jakub Gorus. Za tydzień w sobotę o godzinie 14 30, GKS Dąb Gaszowice rozegra przedostatni mecz kontrolny na boisku w Świerklanach. Naszym przeciwnikiem będzie Forteca Świerklany.
ceg.jpg