KS Naprzód Borucin - GKS Dąb Gaszowice 3:2 (1:0)
 
Bramki dla Gaszowic:
1:2 Stebel 69'
2:2 testowany I 80'
 
Skład Gaszowic:
I połowa: Riabowski - Ogon, Hajdas, Berger, Markiefka - Koch, Mańka, Malgrab, Stebel - Kraśniewski - Siedlaczek
 
II połowa: Riabowski - Ogon (75' Mańka), Hajdas, Berger, Markiefka - Koch (69' testowany II), Niećko, Gołyś, Stebel - Kraśniewski (79' Siedlaczek) - testowany I
 
Drugi mecz kontrolny w zimowym okresie przygotowawczym na boisku w Nieboczowach, rozegrała dziś pierwsza drużyna GKSu Dębu Gaszowice. Nasi piłkarze niestety drugi już raz w tym tygodniu, rozgrywali mecz sparingowy w trudnych warunkach pogodowych. Początek sparingu to przewaga naszej drużyny, ale po kilku minutach, mecz się wyrównał i to przeciwnicy zaczęli stwarzać groźniejsze sytuacje podbramkowe. Po jednej z takich akcji, Borucin objął prowadzenie. W drugiej połowie nasi przeciwnicy podwyższyli wynik na 2:0, co wyraźnie podrażniło naszych piłkarzy. W 69 minucie meczu, bardzo dobra akcja naszej drużyny, zakończona została bramką. Testowany napastnik podał piłkę do Przemka Stebla, a ten nie dał szans bramkarzowi Borucina, strzelajac najładniejsza bramkę w tym meczu. W 80 minucie kolejna akcja GKSu Dębu Gaszowice zakończona została dobrym strzałem Dominika Niećko. Strzał naszego piłkarza wybronił bramkarz, lecz przy dobitce głową testowanego napastnika, był już bezradny. Wynik 2:2 niestety utrzymał się bardzo krótko, gdyż piłkarze Naprzodu Borucin zdołali strzelić jeszcze jedną bramkę i ostatecznie mecz zakończył sie wynikiem 3:2 dla naszych rywali. Należy dodać i bardzo dobrze w całym spotkaniu bronił w naszej bramce Szymon Riabowski, który w 75 minucie obronił też rzut karny.
 
Był to na pewno dobry sparing, z mocnym przeciwnikiem, w którym nie ustrzegliśmy się paru błędów w obronie, które zdecydowanie trzeba wyeliminować w kolejnych meczach.
 
Kolejny mecz kontrolny naszej drużyny zaplanowany został na sobotę 20.02.2021 r. o godz 11 00 na boisku przy Budowlance w Wodzisławiu Śl. Naszym przeciwnikiem będzie Zameczek Czernica
ceg.jpg