Obecni zawodnicy - Byli zawodnicy 4:7 (2:0)

Bramki: Musioł, Malgrab, Staniek, Mazurek - Pluta 2, Kwiczala, Sobeczko (Sobek), Sobeczko (Ebul), Bednorz, Otlik

Składy:

Obecni zawodnicy: Jezusek - P Sznajder, Ogon, J Sznajder, K Gwoźdź, Zdrzałek, Tomaszewski, Malgrab, Sapek, Otlik, Ł Gwoźdź oraz Mazurek, Musioł, Staniek

Byli zawodnicy: Cichos - Bober, Stejer, W Bugdoł, Kubek - Pluta, Sobeczko (Ebul), Bednorz, Z Bugdol - Sobeczko (Sobek), Kwiczala oraz Sadło, Kozielski, Otlik

W sobotę 05 grudnia 2020 r. na boisku w Piecach odbył sie tradycyjny mecz barbórkowy. Od 45 lat byli i obecni piłkarze GKSu Dębu Gaszowice rozgrywają to ciekawe jak zawsze spotkanie. Także w tym roku drużyna obecnych piłkarzy złożona głównie z zawodników C klasowych rezerw, podejmowała byłych piłkarzy naszego klubu. W drużynach gościnie zagrali J Sznajder i M Musioł oraz Sadło i Otlik. W tegorocznym meczu trwającym pełne 90 minut padło aż 11 bramek, co ciekawe dosyć długo utrzymywał się wynik bezbramkowy. Strzelanie rozpoczął Mateusz Musioł, a na 2:0 dla obecnych zawodników GKSu Dębu Gaszowice podwyższył Daniel Malgrab. Taki też wynik utrzymał się do przerwy. W drugich 45 minutach na 3:0 podwyższył Daniel Staniek i wydawało się że mecz jest już rozstrzygnięty, nic bardziej mylnego, gdyż od tego momentu do ataku mocno ruszyli byli piłkarze GKSu Dębu Gaszowice i między innymi po strzałach Kwiczali i Pluty doprowadzili do wyrównania. Tomasz Mazurek jeszcze raz wyprowadził obecnych piłkarzy na prowadzenie, ale kolejne bramki między innymi Tomka Sobeczko Ebula i Krystiana Bednorza dało drużynie byłych piłkarzy GKSu Dębu Gaszowice pewne zwycięstwo.