GKS Dąb Gaszowice - KS Naprzód Borucin 1:2 (1:1)
 
Bramka dla Gaszowic:
 
1:1 Kraśniewski 17' (asysta Stebel)
 
Skład Gaszowic: Riabowski - Gorus, Berger, Polczyk, Kantyka (83' Wieczorek) - Szymik (74' Chruszcz), Malgrab (74' Gołyś), Kraśniewski, Koch - Stebel - Siedlaczek (74' Niećko)
 
Po dobrym meczu w wykonaniu GKSu Dębu Gaszowice, ostatecznie przegrywamy z Borucinem 1:2. W 9 minucie meczu szybka akcja naszej drużyny, dobre podanie w tempo Dominika Siedlaczka i Dawid Szymik w pełnym biegu uderzył na bramkę przyjezdnych, niestety nie zdołał pokonać bramkarza Naprzodu. W odpowiedzi minutę poźniej Borucin strzelił bramkę na 1:0. W 13 minucie meczu Przemysław Stebel lobował bramkarza przyjezdnych, piłka po odbiciu bramkarza zmierzała do bramki, niestety Bartosz Stawarski zdołał ją wybić z samej linii bramkowej. W 17 minucie meczu faulowany został Daniel Malgrab. Z rzutu wolnego Przemysław Stebel idealnie wrzucił piłkę na głowę Mariusza Kraśniewskiego i zrobiło się 1:1. Mecz mogł się podobać, gdyż akcje non stop przenosiły się z jednej pod drugą bramkę. Niestety w 54 minucie meczu, po szybkiej akcji Marek Prusicki wyprowadził Naprzód na prowadzenie. Nasi piłkarze mieli kilka sytuacji do wyrównania, ostatnią z nich miał w doliczonym czasie Krzysztof Koch, niestety nie zdołał jednak umieścić piłki w siatce. Po ostatnim gwizdku sędziego, wynik nie mógł nas satysfakcjonować, gra naszej drużyny w tym meczu, mogła się jednak podobać.
ceg.jpg