Sezon 2020/2021 raciborsko-rybnickiej ligi okręgowej rozpoczyna się już dziś. Liga została podzielona na 2 podgrupy: raciborską i rybnicką. GKS Dąb Gaszowice będzie grał w podgrupie 1 raciborskiej.
 
W 1 kolejce nasi piłkarze zagrają jako ostatni, gdyż gramy na boisku LKS Tworków w niedzielę o 17 00.
 
O sprawach transferowych dokonanych w letnim oknie będziemy pisali, gdyż GKS Dąb Gaszowice prowadzi jeszcze rozmowy w sprawie transferów oraz testuje zawodników.
 
Na chwilę obecną do drużyny dołączyli: obrońca Maciej Kantyka z Granicy Ruptawa, obrońca Jakub Hajdas z MSPN Górnik Zabrze, pomocnik Dawid Szymik - powrót z wypożyczenia LKS Jedność Jejkowice, pomocnik Dariusz Chruszcz - wychowanek GKSu Dębu Gaszowice, a ostatnio ROW 1962 Rybnik, pomocnik Daniel Malgrab - wypożyczony do 30 czerwca 2021 r. z GKS Naprzód 23 Rydułtowy, pomocnik Daniel Staniek - powrót z wypożyczenia z LKS Zameczek Czernica.
 
W czwartek 30 lipca 2021 r. została wylosowana 1 runda Pucharu Polski Podokręgu Racibórz. GKS Dąb Gaszowice podobnie jak w zeszłym sezonie, na swoim boisku podejmował będzie LKS 1908 Nędza. Mecz zostanie rozegrany na boisku w Piecach, już w środę 05 sierpnia o godz 17 30.
 
Wszystkich kibiców zachęcamy do zakupu karnetów na rundę jesienną, który jako "cegiełka" pomoże klubowi w trudnym czasie pandemii, gdy o sponsorów jak wiadomo jest bardzo trudno. Karnet będzie obowiązywał na wszystkie mecze ligowe i pucharowe w rundzie jesiennej na boisku w Piecach, a jego koszt to 70 zł. Karnety będzie można zakupić w środę 05 sierpnia na meczu pucharowym oraz w sobotę 08 sierpnia przed meczem 2 kolejki ligi okręgowej z LKS Silesia Lubomia.
ceg.jpg