GKS Dąb Gaszowice - GKS Naprzód 23 Rydułtowy 4:4 (1:1)
 
Bramki dla Gaszowic:
1:1 Kraśniewski
2:3 Kraśniewski
3:3 Kraśniewski
4:4 Markiefka
 
Skład Gaszowic:
I połowa: Kutryba - Berger, Wardęga, Ogon, Markiefka - Stebel, Gołyś, Chruszcz (15' testowany I), Szymik - Kraśniewski - Siedlaczek
 
II połowa: Riabowski - Berger, testowany II, testowany III, Markiefka (68' Gorus) - Stebel, Gołyś, testowany I (80' Markiefka), Szymik - Kraśniewski - Siedlaczek (70'Wardęga)
 
Sparing z bardzo wymagającym przeciwnikiem rozegrał dziś GKS Dąb Gaszowice. Pierwsze 45 minut należało do gości z Rydułtów, którzy już w 4 minucie objęli prowadze. Tuż przed przerwą wyrównał niezawodny Mariusz Kraśniewski po centrze Przemysława Stebla. O pierwszych kilku minutach 2 połowy najlepiej byłoby zapomnieć, gdyż rywale zdołali nam strzelić 2 bramki, a szansa na zmiejszenie strat z rzutu karnego, została niewykorzystana przez perfekcyjnego w tym elemencie gry Dominika Siedlaczka. Nasi piłkarze pokazali jednak charakter i ruszyli do odrabiania strat. Najlepszy na boisku Mariusz Kraśniewski, najpierw zmniejszył straty na 2:3, a kilka minut poźniej po rykoszecie zdobył 3 bramkę dla naszej drużyny. Rywale kolejny raz zdołali objąć prowadzenie, ale nasi piłkarze nie dali za wygraną i po dobrej akcji GKSu Dębu Gaszowice, Krzysztof Markiefka idealnie strzelił w długi róg, nie dając szans bramkarzowi gości.
W sobotę 25 lipca na boisku w Piecach, GKS Dąb Gaszowice rozegra ostatni mecz kontrolny, naszym rywalem będzie LKS Baranowice.
ceg.jpg