Kutryba - Markiefka, Ogon, Wardęga, Berger - Szymik, Chruszcz, Gołyś, Stebel - Kraśniewski - Siedlaczek
Riabowski - Gorus, testowany I, testowany II, Berger - Szymik, Malgrab, Staniek, Stebel - Kraśniewski - Siedlaczek
W II polowie grali także: Markiefka, Gołyś, Ogon, Chruszcz

3:0 Siedlaczek
4:0 Stebel
5:0 Siedlaczek
6:0 Kraśniewski

Drugi mecz kontrolny w letnim okresie przygotowawczym rozegrał dziś GKS Dąb Gaszowice. Nasi piłkarze pokonali na boisku w Łukowie Śl drużynę KS Sygnały Gotartowice. Kilka pierwszych groźnych akcji naszego zespołu nie zostało niestety wykorzystanych. Worek z bramkami otworzył kapitan Mariusz Kraśniewski po świetnym podaniu Tomka Wardęgi. Po paru minutach "Kracha" dołożył drugą bramkę. Kapitan GKSu Dębu Gaszowice bliski był hattricka już w 1 połowie, ale poprzeczka po jego strzale głową, uratowała gości przed stratą bramki. Na 3:0 podwyższył Dominik Siedlaczek, a asystę zaliczył Dawid Szymik. Wynik na 4:0 ustalił do przerwy Przemysław Stebel. Po przerwie składną akcję naszych piłkarzy wykorzystał Dominik Siedlaczek podwyższając na 5:0, a Mariusz Kraśniewski strzelając na 6:0 skompletował hattricka. W ostatniej akcji meczu honorową bramkę strzelili goście, ustalając wynik na 6:1.