LKS Odra Nieboczowy - GKS Dąb Gaszowice 1:6 (1:3)

1:5 testowany III
1:6 Siedlaczek - rzut karny

Skład Gaszowic:
testowany I (46' testowany II) - Malgrab (75' Staniek), Sikora, Kraśniewski, Berger (20' Sobeczko) - Koch, P Kapała, D Kapała, testowany III - Siedlaczek - Ziaja

Wysokim zwycięstwem GKSu Dębu Gaszowice zakończył się dzisiejszy mecz kontrolny na boisku w Nieboczowach. Martwić może jedynie fakt, iż do leczących urazy Przemysława Stebla i Tomasza Wardęgi dołączył po 20 minutach gry Piotr Berger. Gospodarze niestety nie przebierali w środkach, by powstrzymać naszych piłkarzy. Wynik otworzył Dominik Siedlaczek po doskonałym podaniu Pawła Ziaji. Drugą bramkę dołożył Dawid Kapała, a na 3:0 dla GKSu Dębu Gaszowice podwyższył po pięknym uderzeniu z rzutu wolnego Krzysztof Koch. Gospodarze jeszcze przed przerwą, po kontrataku strzelili nam bramkę. W drugiej połowie przy wszystkich bramkach dla GKSu Dębu Gaszowice swój udział miał Krzysztof Koch. Najpierw po podaniu Kocha, na 4:1 dla GKSu Dębu Gaszowice swoją bramkę strzelił zawodnik testowany III, a kilka minut poźniej po akcji i podaniu Kocha, druga swoją bramkę w tym meczu strzelił Dawid Kapała. Bramkę ustalającą końcowy wynik, strzelił z rzutu karnego Dominik Siedlaczek, po brutalnym faulu w polu karnym na Krzysztofie Koch. Gdyby nasi piłkarze mieli trochę lepiej nastawione celowniki, bramek mogli zdobyć dziś zdecydowanie więcej, gdyż mieliśmy jeszcze kilka doskonałych okazji.