KS Concordia Knurów - GKS Dąb Gaszowice 2:1 (1:0)

Bramka dla Gaszowic:
1:1 Siedlaczek 75'

Skład Gaszowic:
I połowa: zawodnik testowany l - Markiefka, Sikora, Wardęga, Berger - Koch, Sobeczko, Kraśniewski, Stebel - Ziaja, Siedlaczek.
II połowa: zawodnik testowany ll -
Markiefka (70' Sobeczko), Sikora, Malgrab, Berger - Koch, Kraśniewski (80' Markiefka), Gołyś, Stebel - Siedlaczek, Ziaja.

Zdecydowanie lepsza gra naszych piłkarzy, niż wynik w dzisiejszym meczu sparingowym. Niestety kolejny już raz brakowalo naszej drużynie skuteczności. Jedyną bramkę dla GKSu Dębu Gaszowice zdobyl Dominik Siedlaczek, po idealnej centrze Pawła Ziaji. Spora przewaga naszej drużyny nie przelożyla się jednak na wynik, gdyż zawodnicy z Knurowa okazali się skuteczniejsi. Dużym minusem był też fakt, iż w meczu sparingowym sędziowanie dopuszczali do bardzo ostrej gry gospodarzy. Nasi przeciwnicy ostrymi faulami, przerywali akcje GKSu Dębu Gaszowice, na co niestety było przyzwolenie arbitrów. Z rożnych powodów, nie mogli dziś grać Dawid i Patryka Kapała a także Kacper Kubik i Oliwer Podeszwa.

ceg.jpg