MKS 23 Radziejów-Popielów - GKS Dąb Gaszowice 2:2 (0:2)

Bramki dla Gaszowic:
0:1 Ziaja
0:2 zawodnik testowany II

Skład Gaszowic:
I połowa:
zawodnik testowany I - Gołyś, Sikora, Kraśniewski, Malgrab - Koch, D Kapała, P Kapała, Kubik - zawodnik II, Ziaja
II połowa:
zawodnik testowany III - Gołyś, Wardęga, Sobeczko, Malgrab - Koch (75' Kubik), D Kapała (70' P Kapała), zawodnik testowany IV, Stebel - zawodnik testowany II (75' Ziaja), Podeszwa.

W mocno eksperymentalnym składzie rozegrał wczoraj GKS Dąb Gaszowice pierwszy mecz kontrolny zimowego okresu przygotowawczego. Z różnych powodów zabrakło kilku podstawowych zawodników naszej drużyny. Niektórych z nich zobaczymy już jednak w kolejnych sparingach. Piotr Berger, Krzysztof Markiefka i Dominik Siedlaczek rozegrają swój pierwszy mecz kontrolny tej zimy, już za kilka dni.

Pierwsze 45 minut to duża przewaga naszej drużyny i pewne prowadzenie po bramkach Ziaji i zawodnika testowanego II. W drugiej połowie gra była bardziej wyrównana, ale sytuacji bramkowych GKS Dąb Gaszowice miał sporo. Bardzo zawodziła nas jednak skuteczność. Stara maksyma o tym, iż niewykorzystane sytuacje się mszczą, także wczoraj zadziałała i w końcówce meczu po naszych błędach, przeciwnicy strzelili nam 2 bramki. Kolejny mecz kontrolny GKS Dąb Gaszowice rozegra już w czwartek 06.02.2020 o godzinie 17 00, także w Rybniku-Kamieniu, naszym przeciwnikiem będzie CLJ Górnik Zabrze.

ceg.jpg