Pucharowym zwycięstwem na boisku Naprzodu Zawada, GKS Dąb Gaszowice zakończył jesienną rundę. Runda o tyle trudna, iż trener Grzegorz Dziuk musiał stworzyć praktycznie nową drużynę. Kontuzje kilku kluczowych zawodników w pierwszej połowie jesiennej rundy, także miały ogromny wpływ na słabszą postawę GKSu Dębu Gaszowice w początkowych kolejkach. Prawdziwą siłę nasza drużyna mogła pokazać dopiero od 9 kolejki, gdy trener Grzegorz Dziuk miał do dyspozycji prawie wszystkich zawodników. 9 ostatnich kolejek to 6 zwycięstw, 2 remisy i porażka 5:3 na boisku lidera z Turzy Śl, stosunek bramek 22:11. Ostatecznie zakończyliśmy tę rundę w pierwszej połówce tabeli na 9 miejscu, z 7 punktami straty do 3 miejsca. Tradycyjnie już GKS Dąb Gaszowice po 3 zwycięstwach, awansował do Finału Pucharu Podokręgu Racibórz i na wiosnę będzie chciał wygrać te rozgrywki 5-ty raz z rzędu. Cieszy nas też ogromny rozwój naszych drużyn młodzieżowych, za co dziękujemy trenerom Dominice Gołofit oraz Dawidowi Starzec. Bardzo więc liczymy, iż runda wiosenna dla wszystkich naszych drużyn, będzie jeszcze lepsza.

Bardzo dziękujemy naszym wszystkim sponsorom, a w szczególności sponsorowi strategicznemu firmie Lorken-Tech Henryk Bugdol. Dziękujemy także UG Gaszowice.

Informujemy także, iż w sobotę 07 grudnia o godz 13 00, na boisku w Piecach odbędzie się tradycyjny 44 już "Mecz Barbórkowy" w którym byli zawodnicy GKSu Dębu Gaszowice, zagrają przeciwko obecnym piłkarzom naszego klubu.