KS Płomień Połomia - GKS Dąb Gaszowice 1:2 (1:0)

1:1 Siedlaczek 54'
1:2 Malgrab 86'

Skład Gaszowic:
Kasprzik - Markiefka, Sikora, Sobeczko (70' Gołyś), Berger - Koch, Kraśniewski, Kubik (89' Ogon), Podeszwa (46' Wardęga) - Siedlaczek (85' Malgrab) - Ziaja

Ważne zwycięstwo odniósł GKS Dąb Gaszowice na boisku w Połomii, które pozwoiło nam zrewanżować się, za porażkę na tym boisku w zeszłym sezonie. Słabe pierwsze 45 miniut w wykonaiu obu drużyn zostało wygrane przez gospodarzy 1:0, po olbrzymim błędzie jednego z naszych obrońców. Druga połowa meczu to już dobre widowisko w wykonaniu obu drużyn. My cieszymy się jednak, iż w tej części meczu, bramki strzelali tylko nasi piłkarze. Dobra zespołowa akcja naszej drużyny w 54 minucie meczu i Dominik Siedlaczek po podaniu Pawła Ziaji wyrównał na 1:1. Kolejnych kilka ciekawych akcji, z których mogły paść bramki zaprezentowały obie drużyny. Najbliżej strzelenia bramki był Mariusz Kraśniewski w 79 minucie meczu, ale piłka po jego strzale, uderzyła w słupek i wyszła w pole. Precyzyjne dośrodkowanie Krzysztofa Markiefki w 86 minucie meczu, pozwoliło na prawdziwe "wejście smoka" które zaliczył Daniel Malgrab. Pomocnik GKSu Dębu Gaszowice, wszedł na boisko kilkanaście sekund wcześniej i z zimną krwią strzelił decydująca bramkę, zamykającą mecz.