GKS Dąb Gaszowice - KS Unia Racibórz 1:1 (0:1)

Bramka dla Gaszowic:
1:1 Kubik 53'

Skład Gaszowic: Kasprzik - Markiefka, Sikora, Wardęga, Berger - Kraśniewski, Dawid Kapała, Sobeczko (46' Kubik), Koch - Siedlaczek (77' Patryk Kapała) - Ziaja

Mamy ogromny niedosyt po tym meczu, gdyż wyborne sytuacje bramkowe miał GKS Dąb Gaszowice przy stanie 1:1. Bramkarz przyjezdnych pozbawił nas 6 tego z rzędu zwycięstwa nad Unią Racibórz na boisku w Piecach. Krzysztof Koch powinien zaliczyć aż 3 asysty w samych drugich 45 minutach. Nasz lewoskrzydłowy asystował przy bramce Kubika, wrzucając świetną piłkę na głowę naszego młodzieżowca. Kolejne doskonałe piłki Krzysztof Koch dostarczył kolegom w 81 i 90 minucie meczu. Kapitalne sytuacje bramkowe Pawła Ziaji oraz Krzysztofa Sikory wybronił niestety goldkiper przyjezdnych i GKS Dąb Gaszowice tylko zremisował z Unią Racibórz.