LKS Granica Ruptawa - GKS Dąb Gaszowice 1:2 (0:2)

Bramki dla Gaszowic:
0:1 Siedlaczek 20' - rzut karny
0:2 Ziaja 33'

Skład Gaszowic:
Kasprzik - Markiefka, Wardęga, Sikora, Berger - Koch, Sobeczko (60' Gołyś), Kraśniewski, Kubik (60' Dawid Kapała) - Siedlaczek (78' Podeszwa) - Ziaja

Trzeba przyznać, iż było to bardzo trudne spotkanie dla naszej drużyny. Malutkie boisko w Ruptawie mocno niwelowało atuty naszych zawodników ofensywnych. Także prowadzenie GKSu Dębu Gaszowice do przerwy 2:0, trochę za bardzo uspokoiło naszą drużynę. Szybko strzelona po przerwie bramka dla gospodarzy, dodała więcej nerwowości w naszych poczynaniach. Grający jednak bardzo dobrze w drugich 45 minutach Mariusz Kraśniewski, 3 razy bardzo bliski był strzelenia decydującej bramki. Ostatecznie nasz kapitan bramki nie strzelił, ale też rywale nie zdołali wyrównać i mecz zakończył się naszym skromnym zwycięstwem.

Brawo Panowie !!!

ceg.jpg