KS Naprzód Borucin - GKS Dąb Gaszowice 2:2 (2:2)

Bramki dla Gaszowic:
1:1 Kraśniewski 35'
2:2 Siedlaczek 45'

Skład Gaszowic:
Kasprzik - Berger, Wardęga, Sikora, Markiefka - Patryk Kapała (46' Kubik), Sobeczko (54' Gołyś), Dawid Kapała, Kraśniewski - Koch - Siedlaczek (63' Ziaja)

Ciekawym widowiskiem uraczyły nas drużyny Borucina i Gaszowic w niedzielne popołudnie. Początek meczu to przewaga GKSu Dębu Gaszowice, ale po kilku odważnych akcjach naszej drużyny, do głosu zaczęli dochodzić gospodarze. W 30 min meczu po błędzie w obronie, straciliśmy pierwszą bramkę. Strata bramki podziałała jednak bardzo mobilizująco na naszych piłkarzy. W 34 minucie dobrze rozegrana akcja naszej drużyny i Mariusz Kraśniewski bliski był pokonania bramkarza Borucina. Minutę później było już 1:1, dobra akcja Markiefka - Kraśniewski i kapitan GKSu Dębu Gaszowice doprowadził do wyrównania. W 42 minucie Naprzód Borucin drugi raz w tym meczu objął prowadzenie, ale odpowiedź GKSu Dębu Gaszowice była natychmiastowa. W 45 minucie meczu Krzysztof Koch uderzył na bramkę Borucina, a Dominik Siedlaczek przytomnie umieścił odbitą piłkę w bramce gospodarzy. Druga połowa meczu to przewaga Naprzodu Borucin, ale Grzegorz Kasprzik bronił wyśmienicie i mecz zakończył się podziałem punktów.