GKS Dąb Gaszowice - GKS Pierwszy Chwałowice 2:0 (1:0)

1:0 Ziaja 30'
2:0 Koch 82'

Skład Gaszowic:
Kasprzik - Markiefka (88' Podeszwa), Sikora, Wardęga, Berger - Kraśniewski, Sobeczko (77' Gołyś), Dawid Kapała, Patryk Kapała (77' Kubik) - Koch - Ziaja (68' Siedlaczek)

Zwycięstwem GKSu Dębu Gaszowice 2:0 zakończył się dzisiejszy mecz na boisku w Piecach. Wynik otworzył w 30 minucie Paweł Ziaja, który w 41 minucie powinien podwyższyć na 2:0, gdyż otrzymał kapitalne podanie od Tomasza Sobeczko. Nasz młody napastnik nie zdecydował się jednak na strzał, tylko postanowił ograć bramkarza gości. Ta sztuka udała się naszemu zawodnikowi, ale piłka po jego poźniejszym uderzeniu z ostrego kąta, została wybita przez obrońcę przyjezdnych. W drugiej połowie meczu kolejne sytuacje bramkowe GKSu Dębu Gaszowice nie zostały wykorzystane i do 82 minuty kibice nie byli pewni zwycięstwa. W 82 minucie meczu dobrze rozegrana została akcja Kubik-Berger-Koch i ten ostatni pewnym strzałem przypieczętował zwycięstwo GKSu Dębu Gaszowice 2:0