MKS Czerwionka - GKS Dąb Gaszowice 1:1 (1:0)

Bramka dla Gaszowic:

1:1 Berger 48'

Skład Gaszowic:

Kasprzik - Kraśniewski, Wardęga, Markiefka, Berger - Patryk Kapała (62' Kubik), Sobeczko (75' Gołyś), Dawid Kapała, Koch - Ziaja, Siedlaczek (78' Podeszwa)

Remisem 1:1 zakończył się wczorajszy mecz GKSu Dębu Gaszowice na boisku w Czerwionce. Słabe w naszym wykonaniu było pierwsze 45 min spotkania, gdzie po błędzie w obronie straciliśmy bramkę. Druga połowa meczu to już przewaga GKSu Dębu Gaszowice, niestety bramka padła dla nas tylko jedna. W 48 min meczu Piotr Berger otrzymał dobre podanie od Tomka Sobeczko, pociągnął z piłką kilka metrów, zdecydował się na strzał i wyrównał. Przewaga naszej drużyny w drugiej połowie i dobre okazje bramkowe, niestety nie przełożyły się na gole. Trzeba przyznać, iż gospodarze także groźnie kontratakowali. Obroną MKSu Czerwionka doskonale kierował Szymon Jezierski, przecinał nasze kluczowe podania w ofensywie i mecz ostatecznie zakończył się podziałem punktów.