Naprzód Czyżowice - GKS Dąb Gaszowice 3:4 (1:2)

1:3 Siedlaczek 59'
2:4 Siedlaczek - rzut karny 82'

Skład Gaszowic:
Kisilewicz - Berger (60' Kraśniewski), Wardęga (60' Sikora), Ogon, Markiefka (46' Sobeczko) - Koch (46' Dawid Kapała), Gołyś, Malgrab, Podeszwa (71' Patryk Kapała) - Siedlaczek, Kubik (46' Ziaja)

Zwycięstwem GKSu Dębu Gaszowice 4:3 zakończył się dzisiejszy Ćwierćfinał Pucharu Polski Podokręgu Racibórz. Na boisku w Czyżowicach trener Dziuk dał zagrać w dłuższym wymiarze czasowym, zawodnikom którzy mniej grali dotychczas w lidze okręgowej. W drugich 45 minutach sprawdził też gotowość do gry "na pełnych obrotach" piłkarzy pauzujących ostatnio z powodu urazów. Mecz rozpoczął się od ciekawej akcji GKSu Dębu Gaszowice, której finałem był strzał w słupek Piotra Bergera. Niewykorzystane sytuacje lubią się mścić i już po paru minutach było 1:0 dla gospodarzy. Kacper Kubik niepotrzebnie faulował na granicy pola karnego i sędzia wskazał na 11 metr. Dobrze broniący w całym meczu Jarosław Kisilewicz nie zdołał obronić jednak strzału z rzutu karnego. Gospodarze poszli za ciosem i byli bliscy podwyższenia. Dopiero w 40 minucie meczu na solową akcję zdecydował się Piotr Berger. Nasz zawodnik mijał kolejnych piłkarzy gospodarzy, wymienił piłkę z Krzyśkiem Kochem i pewnym strzałem zaskoczył bramkarza Naprzodu. W 45 minucie meczu Dominik Siedlaczek otrzymał dobre podanie z prawej strony boiska od Oliwera Podeszwy i mocnym strzałem ustalił wynik pierwszej połowy. W 59 minucie świetnie dysponowany dziś strzelecko Dominik Siedlaczek drugi raz efektownym strzałem zaskoczył bramkarza gospodarzy, wyprowadzając GKS Dąb Gaszowice na prowadzenie 3:1. Ambitna drużyna z Czyżowic zdołała strzelić druga bramkę, ale Dominik Siedlaczek z 11 metrów strzelił na 4:2 kompletując w tym meczu hattricka. W 85 minucie gospodarze zdobyli kolejną kontaktową bramkę i końcówka meczu była bardzo emocjonująca. Ostatecznie wygrał jednak GKS Dąb Gaszowice meldując się 5 raz z rzędu w Półfinale Pucharu Polski Podokręgu Racibórz.