KS Wilki Wilcza - GKS Dąb Gaszowice 3:1 (1:1)

Bramka dla Gaszowic: Szewczyk 19'

Skład Gaszowic: Kuczera - Markiefka, Kąkol, Jurczyk, Mazur - Szymura (46' Elias), Reguła, Zdunek (65' Smołka), Stebel - Szewczyk (85' Gołyś) - Kamil Sikora (69' Niećko)

Niestety Wojciech Orzeł, Mariusz Kraśniewski, Krzysztof Sikora oraz Jakub Lichoń, nie mogli zagrać w tym niezwykle ważnym dla GKSu Dębu Gaszowice spotkaniu. W 10 minucie meczu gospodarze objęli prowadzenie po bramce Steuera. Nasi piłkarze szybko próbowali odpowiedzieć na bramkę Wików i już po chwili po strzale Krzysztofa Szewczyka piłka uderzyła w słupek. W 18 minucie meczu kolejna akcja naszej drużyny i po strzale Stebla, ponownie słupek ratuje gospodarzy. Minutę później było już jednak 1:1. Michał Mazur z autu wyrzucił piłkę do Przemka Stebla, ten pociągnął kilka metrów i idealnie wrzucił piłkę pod bramkę Wilków, gdzie Krzysztof Szewczyk głową strzelił wyrównującą bramkę. Po zmianie stron obie drużyny dążyły do zmiany wyniku. W 65 minucie meczu rzut wolny wykonywali gospodarze, piłka w dziwny sposób trafiła w głowę Damiana Bartosa i wpadła do siatki. Po stracie bramki nasi piłkarze jeszcze mocniej ruszyli na bramkę gospodarzy, ale stwarzane sytuacje nie zostały jednak uwieńczone zdobyczą bramkową. W 85 minucie meczu przy kolejnym ataku naszej drużyny, jeden z naszych zawodników stracił piłkę, nasi rywale przeprowadzili błyskawiczny kontratak i Dawid Gajewski zaskoczył Mirosława Kuczerę. W doliczonym już czasie gry, wyśmienitą sytuację bramkową dla GKSu Dębu Gaszowice miał jeszcze Dominik Niećko, niestety nie trafił i ostatecznie przegrywamy z Wilkami 3:1. O losach 14 miejsca, które może dać jeszcze utrzymanie, zdecyduje ostatnia kolejka.