Kuczera - Mazur, Orzeł, Kąkol, Kraśniewski - Stebel (90' Smołka), Reguła (81' Gołyś), Elias, Szymura (45' Zdunek) - Szewczyk (70' Markiefka) - Niećko (45' Kamil Sikora)

5:2 Wojciech Orzeł 69'
5:3 Paweł Sękowski 74'
5:4 Paweł Sękowski 84'
6:4 Michał Mazur 90'

Szalony mecz na Piecach, pierwsza bramka po strzale Kąkola padła 61 sekundzie. Do wyrównania doprowadził w 41 minucie strzał Dzierżegi, który po rykoszecie od Kąkola zaskoczył Mirosława Kuczerę. GKS Dąb Gaszowice ostro ruszył i jeszcze w 43 minucie Wojciech Orzeł wyprowadził Dąb na prowadzenie. Zaraz po przerwie Kamil Sikora po podaniu Tomasza Reguły strzela na 3:1. W 61 minucie Sękowski zmniejsza przewagę na 3:2. Kolejne bramki dla Gaszowic dokładają w 68 minucie Szewczyk i 69 minucie Orzeł. Przy stanie 5:2 wydawać się mogło, iż już tylko wyżej wygramy ten mecz. Jednak niesamowity w drugich 45 minutach Paweł Sękowski strzela w 74 i 84 minucie kolejne bramki, doprowadzając do stanu 5:4. Kropkę nad i w 90 minucie postawił jednak Michał Mazur, po kombinacyjnej akcji zespołu ustalił wynik na 6:4. Niestety sędziowie popełnili w trakcie meczu także duży błąd, nie uznając prawidłowo strzelonej bramki przez Mariusza Kraśniewskiego. Najważniejsze jest jednak zwycięstwo !