GKS Dąb Gaszowice - LKS Naprzód Czyżowice 3:1 (0:0)

Bramki dla Gaszowic:

1:0 Stebel (asysta Reguła)
2:0 Szewczyk (asysta Kravets)
3:1 Zdunek (asysta Mazur)

Skład Gaszowic:
I połowa:
Kuczera - Mazur, Orzeł, Krzysztof Sikora, testowany I - Stebel, Kamil Sikora, Zdunek, Kraśniewski - Szymura - Niećko
II połowa:
Lichoń - Mazur, testowany II, Krzysztof Sikora, Kraśniewski - Stebel (72' Szymura), Reguła, Elias, Smołka (76' Zdunek) - Szewczyk - Kravets

Czwarte zwycięstwo w piątym meczu kontrolnym odniósł dziś GKS Dąb Gaszowice. Nasi zawodnicy zagrali dziś pierwszy mecz na boisku trawiastym i pokonali występujący w III grupie ligi okręgowej LKS Naprzód Czyżowice 3:1. Pierwsza połowa meczu zakończyła się wynikiem 0:0, w czym dużą zasługę miał bramkarz gości, dobrze nam znany Błażej Mandrysz (grający w rundzie jesiennej w naszym klubie na zasadach wypożyczenia z Pniówka Pawłowice). Jednak nie tylko nasza drużyna atakowała bramkę gości, gdyż ambitni piłkarze z Czyżowic bardzo groźnie kontrowali. W paru przypadkach Mirosław Kuczera wyjściem z bramki, musiał ratować nasz zespół. Druga połowa spotkania była już wyraźniej pod dyktando GKSu Dębu Gaszowice. Na boisko wszedł między innymi kapitan drużyny Tomasz Reguła i nasi piłkarze zaczęli w końcu strzelać bramki. Niezwykle skuteczny w meczach kontrolnych Przemek Stebel zdobył bramkę na 1:0, a na 2:0 podwyższył Krzysztof Szewczyk. Gdy wydawało się, iż GKS Dąb Gaszowice podwyższy jeszcze wynik, sędzia spotkania podyktował rzut karny dla gości, za dotknięcie piłki ręką w polu karnym, przez naszego zawodnika. Jakub Lichoń, który obronił rzut karny tydzień temu w Pszczynie, ponownie był bliski uratowania naszej drużyny. Ostatecznie piłka jednak wpadła do siatki na 2:1. Wynik meczu na 3:1 ustalił Paweł Zdunek, strzelając bramkę dla GKSu Dębu Gaszowice swoim kolegom z Czyżowic, (gdyż dzisiaj dopięte zostało wypożyczenie na runde wiosenną tego zawodnika z LKSu Naprzód Czyżowice). Za tydzień próba generalna przed rundą wiosenną IV ligi. Nasi piłkarze rozegrają ostatni mecz kontrolny, a przeciwnikiem będzie IV ligowy Gwarek Ornontowice. Mecz rozpocznie się o godzinie 11 00 w Ornontowicach.

 
 
133
Liczba odbiorców
17
Aktywność